رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

میز خدمت - نمایش محتوای صدا

 

 

میز خدمت

Loading the player...
میز خدمت

« میز خدمت » عنوان برنامه جدید رادیو خراسان جنوبی است که با هدف اطلاع رسانی از وقایع و مسائل استانی و ارتباط بین مردم و مسئولان تولید و پخش می شود . رویکرد اصلی این برنامه « امید آفرینی در جامعه و افزایش اعتماد مردم  نسبت به مسئولان نظام » است . در این برنامه مشکلات و  مباحث اصلی استان مطرح و تا حصول نتیجه پیگیری می شود تا گره ای از مشکلات در بخش های اقتصادی ، فرهنگی ، علمی ، ورزشی و سیاسی باز شود .  طراحی و پی ریزی این برنامه در سال " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " به منظور حضور هر چه بیشتر مسئولان در عرصه پاسخگویی و ایجاد نشاط و امید در مردم - از این حیث که مسئولان آنها پاسخگو و در صحنه هستند - انجام شده است و در برنامه بر مدیریت جهادی با رویکرد مباحث اقتصادی و فرهنگی به تأسی از عنوان سال 93 تاکید می شود .

این برنامه به صورت زنده در روزهای پنجشنبه از ساعت 13:10 تا 14:00 و به مدت 50 دقیقه پخش می شود . هر برنامه دارای حداقل 6 نفر دبیر در زمینه های اجتماعی ، فرهنگی و هنری ، اقتصادی ، سیاسی ، علمی ، ورزشی و ... است که علاوه بر گوینده اصلی در هر برنامه حداقل 3 نفر از این دبیران حضور می یابند . اداره هر میز بر عهده دبیر آن میز است . هر دبیر مطالبی در مورد موضوعات متنوع استانی بیان و تحلیل می کند و گزارشی در مورد موضوع خاص پخش می شود و سپس ارتباطی با مسئول مربوطه برقرار می شود و او به گزارش و سوالات مرتبط با آن موضوع پاسخ می دهد .

بخش مرور رویدادهای استان نیز بخش دیگری از برنامه است . در این بخش مهمترین رویدادهای استان در روزهای گذشته توسط یک نفر گوینده معین خوانده می شود .

بخش وب گردی نیز از بخش های دیگر برنامه است . در این بخش یک نفر گوینده به وب سایت های دستگاه ها و نهادهای دولتی استان سری می زند و نکات جالب و شنیدنی این وب سایت ها را می خواند و از میزان به روز رسانی آنها اطلاع رسانی می کند .

همچنین در این برنامه یک مسئول به صورت تلفنی یا حضوری در استودیو حضور داشته و به سوالات مخاطبان در خصوص موضوعات خاص استانی و مسائل و مشکلات شهری و روستایی پاسخ می دهد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کننده : ملیحه کاووسی

گوینده اصلی : میترا مشرقی مقدم

گوینده رویدادها : حمید رضا سلحشور

گوینده وب گردی : سید مهدی ابراهیمی

دبیر اقتصادی و اجتماعی : زهرا بهروزی فر –محمد حسین اشرف زاده

دبیر ورزش : فرنود فولادی

دبیر علمی : محمد حسین برهانی

دبیر فرهنگی : الهام خزائلی

دبیر هنری : علی جعفری جم

نویسنده و سردبیر : زهرا بهروزی فر

صدابردار : مهدی امیر آبادی زاده