جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

میز خبر - نمایش محتوای خبر

 

 

میز خبر

  به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، آینه دار در برنامه زنده رادیویی میز خبر گفت: رسانه ملی هدفش از طرحدعوت رسانه ملی از مسئولان برای پاسخگویی به مردم برنامه‌های مطالبه گرایانه صرفا برای ابهام زدایی و شفاف سازی است و قصد تخریب هیچ مدیر و مسئولی را ندارد.
وی افزود: برنامه‌های مطالبه گرایانه در صداوسیما فرصتی برای طرح مشکلات مردم و پاسخگویی و شفاف سازی و بیان عملکرد مسئولان به مردم است.
وی در خصوص تعامل سازمان صداوسیما با دستگاه‌ های اجرایی استان برای پوشش برنامه ها گفت: دستگاه‌ها می توانند در برنامه‌های مشارکتی عملکرد و اقدامات خود را به مردم اطلاع رسانی کنند و رسانه ملی هم به همان میزان در این برنامه‌ های مشارکتی هزینه و سرمایه گذاری می‌ کند.
آینه دار با تأکید بر اینکه صداوسیما آماده پاسخگویی به هر ابهامی است، افزود: رسانه ملی براساس ضوابط و تکالیفی که مشخص شده اقدام به اجرای برنامه‌های مطالبه گرانه و اطلاع رسانی به مردم می‌کند.
مدیرکل صداوسیما خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تاکنون رسانه ملی در تمام برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی ورود پیدا کرده است، گفت: مسئولان می‌توانند با صرف اعتبارات تعیین شده قانونی در برنامه‌های مشارکتی شرکت و به مردم اطلاع رسانی کنند.