سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

میثاق - نمایش محتوای صدا

 

 

میثاق

Loading the player...
میثاق

9 دی، یادآور حماسه با شکوه مردم شریف ایران در حمایت از آرمان­های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) در محرم سال 1388 است. حرکت خودجوش مردمی که در مقابل حرمت‌شکنی­ها و توطئه­های دشمنان انقلاب و اسلام از روزهای نخست دی ماه سال 88 در تهران و برخی شهرستان­ها آغاز شد، در 9 دی ماه به اوج خود رسید و در پی آن راهپیمایی عظیم و خود جوش مردم با ایمان در سراسر میهن اسلامی، جهانیان را شگفتزده کرد. در این راهپیمایی پرشور که افرادی از طیف­های مختلف حضور داشتند، مصداق بارزی از سخن تاریخی امام خمینی (ره) که فرمودند " این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است"، نمایان شد و در واقع مردم زیر بیرق حضرت سیدالشهدا (ع) توطئه دشمنان و فتنه‌گران را خنثی کردند.

به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) ویژه برنامه ای با عنوان «میثاق» را به صورت ضبطی تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

محور اصلی ویژه برنامه میثاق «حمایت از ولایت فقیه و نقش و جایگاه ولایت فقیه در جامعه» است.

این ویژه برنامه با حضور گوینده و دو نفر کارشناس به بررسی موضوع برنامه می پردازد. تهیه و پخش گزارش حاوی نظرات مردمی در خصوص ولایت فقیه، نریشن و موسیقی های باکلام و بیکلام از دیگر بخش های برنامه است.

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 20:45 روز چهارشنبه 8 دی ماه شنونده ویژه برنامه «میثاق» از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 12:10 روز پنجشنبه 9 دی ماه پخش خواهد شد.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را «زهرا بهروزی فر» بر عهده دارد و سایر عوامل گروه تولید برنامه عبارتند از:

گوینده: زهرا بهروزی فر

گزارشگر: زهرا بهروزی فر

نویسنده: زهرا بهروزی فر

نریتور: فرنود فولادی

صدابردار: زهرا بهروزی فر