رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

میثاق دوباره - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

میثاق دوباره

Loading the player...

تهیه کننده این ویژه برنامه «مهدی مودی» است. سایر عوامل گروه بدین شرح است:

مجری : فرشید جعفری

کارگردان : امین کاشرفی، سید علی اصغر طهماسبی، علی نانواباشی، سید بهزاد امیرآبادیزاده

تصویربرداران : احمد نیک فرجام ، محمد بهشتی، حسن اکبری

صدابرداران : احسان جعفرزاده، امیر زارعی

تدوینگران: وجیهه نخعی نژاد، محمد باقر شاهد، سودابه هنرمند فرد

دستیار تهیه: محمد عباسی شوکت آباد، رضا زنگویی

بیست و دوم بهمن در حکم عید غدیر است؛ زیرا در آن روز بود که نعمت ولایت، اتمام نعمت و تکمیل نعمت الهی، برای ملت ایران صورت عملی و تحقق خارجی گرفت. (بیانات رهبر معظم انقلاب، 4 بهمن 1368)

شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی خلق حماسه ای دیگر از مردم فهیم و ولایتمدار استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را در ویژه برنامه «میثاق دوباره» به تصویر خواهد کشید.

این ویژه برنامه به صورت زنده از ساعت 08:00 بامداد آغاز و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت.

از ساعت 08:00 تا شروع مراسم راهپیمایی پیام دعوت نماینده محترم ولی فقیه در استان، امام جمعه محترم بیرجند، استاندار محترم و ائمه جمعه محترم مراکز شهرستان های استان پخش خواهد شد. کلیپ ها و فتوکلیپ های تولید شده با استفاده از تصاویر راهپیمایی سال گذشته در استان پخش خواهد شد. درخصوص مسیرهای راهپیمایی در مرکز استان و شهرستان ها اطلاع رسانی می شود و از کلام حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بهره گرفته خواهد شد.

کارشناس نیز در کنار مجری در استودیو حضور داشته و درخصوص اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و عرصه های مختلف انقلاب صحبت خواهد کرد.

از حدود ساعت 9 تا پایان برنامه مرتبا تصاویر حضور مردم شهرستان بیرجند در راهپیمایی امسال به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

اجرای زنده موسیقی نیز از جمله بخش های پیش بینی شده برای این ویژه برنامه است.

ضمنا مراسم سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در روز 22 بهمن نیز به صورت زنده از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی پخش خواهد شد.

سال تولید: 1395