سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

میثاق - نمایش محتوای صدا

 

 

میثاق

Loading the player...
میثاق

حرکت خودجوش مردمی و حضور یکپارچه اقشار مختلف مردم اعم از پیر و جوان و زن و مرد در حماسه 9 دی سال 1388 در مقابل حرمت شکنی ها و توطئه های دشمنان انقلاب و اسلام، نشان بصیرت، آگاهی و ولایتمداری مردم و گواه این مدعا بود که مردم در دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب هیچ گاه کوتاه نیامده و تا آخرین نفس در راستای تثبیت و استواری این راه عظیم قدم خواهند برداشت.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی به مناسبت گرامیداشت سالروز این حماسه عظیم مردمی، تولید و پخش ویژه برنامه «میثاق» را در دستور کار خود قرار داده است. محوریت این ویژه برنامه «حمایت از ولایت فقیه و نقش و جایگاه آن در جامعه» است.

«میثاق» به مدت 45 دقیقه تولید می شود که با حضور مجری و دو نفر کارشناس به بررسی موضوع برنامه پرداخته می شود. محورهای اصلی گفتگو بحث در خصوص «تبیین 9 دی به عنوان یکی از روزهای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی، تبیین ابعاد مختلف نفوذ دشمن، روشنگری و بصیرت افزایی مخاطب در مسائل سیاسی و اجتماعی، تاکید بر همبستگی اجتماعی و اسلامی، ترسیم نتایج حضور مردم در دفع توطئه ها و کاهش تهدید ها، تبیین جایگاه رهبری به عنوان محور وحدت و وفاق ملی» خواهد بود.

تهیه و پخش گزارش حاوی نظرات مردمی در خصوص ولایت فقیه، نریشن ، بسته های صوتی، کلام مقام معظم رهبری و موسیقی های با کلام و بی کلام از دیگر بخش های مختلف برنامه است.

ویژه برنامه در ساعت 20:05 روز سه شنبه (هشتم دی ماه) از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش خواهد شد. تکرار این برنامه نیز در ساعت 12:10 روز بعد پخش خواهد شد .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده، مجری و نویسنده برنامه «زهرا بهروزی فر» است.

صدابردار «محسن خجسته» و نریتور «فرنود فولادی» است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ما همچنان به نظام و انقلاب و رهبر پای بندیم و جان... زهانی ۱۳۹۴/۱۰/۹ ۰۹:۲۷

زهانی
ما همچنان به نظام و انقلاب و رهبر پای بندیم و جان خود را در راه حفظ ارزشهای اسلام و انقلاب فدا می کنیم. سالروز حماسه 9 دی گرامی باد.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۹ ۰۹:۲۷