رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۸

مکتب امام جعفرصادق(ع) خط روشن زندگی الهی و اسلامی، الگو گرفتن بانوان از حضرت معصومه(س)، مقابله با خرید اجناس خارجی و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها - نمایش محتوای خبر

 

 

مکتب امام جعفرصادق(ع) خط روشن زندگی الهی و اسلامی، الگو گرفتن بانوان از حضرت معصومه(س)، مقابله با خرید اجناس خارجی و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها

مکتب امام جعفرصادق(ع) خط روشن زندگی الهی و اسلامی ، الگوگرفتن بانوان از حضرت معصومه(س) و مقابله با خرید اجناس خارجی و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها بود.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس در خطبه های نماز جمعه با اشاره به ترس آل سعود از صدور انقلاب اسلامی در جهان گفت: ایجاد مانع برای حضور ایرانیان در مراسم حج به این دلیل است که می‌خواهند جلوی صدور انقلاب اسلامی را بگیرند.

حجت الاسلام کامجو امام جمعه موقت فردوس مکتب امام جعفرصادق(ع) را خط روشن زندگی الهی و اسلامی دانست و گفت: احیای تفکر اسلامی، مبارزه با حکومت ظلم و ایجاد نظام عادلانه توحیدی ویژگی حکومت این امام بزرگوار است.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین با محکوم کردن محاکمه شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین گفت: انسان کشی و بی خانمان کردن مردم در یمن، بحرین و سوریه و جنایات داعشی ها محکوم به شکست است.

حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان با بیان اینکه حقوق بشر هم اکنون به شعاری تو خالی در دست کشورهای به‌ ظاهر قدرتمند تبدیل‌ شده است، گفت: اصلی‌ترین و جدی‌ترین ناقضان حقوق بشر استکبار و ایادی‌اش هستند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه با اشاره به ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر، آن بزرگوار را بهترین الگو برای دختران در بندگی خداوند، ولایت‌مداری، پاسداری از عفت، وفاداری و حراست از حجاب و حیا عنوان کرد.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه با بیان اینکه تریبون نماز جمعه برای بیان مشکلات مردم است، از مسئولان خواست بدور از اختلاف نظرها برای توسعه منطقه و خدمت رسانی به مردم  مناطق محروم تلاش کنند.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه مقابله با خرید اجناس خارجی و ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی را اولین گام در راه تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق اشتغال دانست.  

حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه حاجی آباد گفت: امروز سران عرب و هم پیمانانشان اتهام های واهی بر علیه ایران می زنند و می خواهند ایران را به زور به سوی خود بکشانند اما ملت ایران شجاعانه در مقابل ظلم می ایستد.

امامان جمعه عشق آباد، آرین شهر، درح و امام جمعه موقت نیمبلوک به آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) اشاره کردند و گفتند: در جامعه اسلامی باید با استفاده از نخبگان حوزه های علمیه و دانشگاهی الگوی های اسلامی به مردم معرفی شود.

امامان جمعه اسلامیه، شوسف، دیهوک و خضری دشت بیاض گفتند: باید از تولید کنندگان و تولیدات داخلی بیش از پیش حمایت و با قاچاق کالا مبارزه کرد چرا که قاچاق چیزی جز بیکاری و اهرم تحریم دشمنان نیست.

امامان جمعه مود، آیسک، ارسک و اسفدن تربیت 4 هزار دانشمند در مسیر قانون‌گذاری و قانون‌مداری را ویژگی مهم دوران امام جعفرصادق(ع) عنوان کردند و گفتند: دوران امامت ایشان بهترین فرصت برای ظهور یک انقلاب بزرگ فرهنگی بود.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی