جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

موزه عبرت در شهرستان طبس ایجاد می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

موزه عبرت در شهرستان طبس ایجاد می شود

موزه عبرت در شهرستان طبس ایجاد می شود

وجه الله خدمتگزار ، استاندار خراسان جنوبی گفت: تاریخ ثابت کرده که گزینه نظامی روی میز آمریکا ارزشی نداشته و همواره با شکست مواجه شده همچنانکه در صحرای طبس شکست مفتضحانه آمریکا موجب نقش بر آب شدن نقشه های شوم آنان شد.

وجه الله خدمتگزار افزود: ملت غیور ایران با توکل به خداوند متعال پشت سر ولایت فقیه همواره عاشورایی و انقلابی بوده و هرگز گزینه های نظامی دشمن مقابل این ملت قهرمان راه به جایی نبرده است.

وی بابیان اینکه خداوند متعال همواره به عنوان بزرگترین پشتیبان ملت بزرگوار ایران اسلامی بوده و خواهد بود، گفت: برای اینکه شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس درس عبرتی برای دشمنان و بدخواهان ملت بزرگ ایران باشد ضرورت دارد که موزه ای دائمی و با شکوه فراوان در این منطقه ایجاد و دایر شود.

وی تصریح کرد: قطعاً با اسناد، مدارک و مستنداتی که در آن منطقه وجود دارد و به نمایش گذاشته خواهد شد و حقانیت ملت عزیز ایران بیش ازپیش به دنیا ثابت خواهد شد.

وی اظهار کرد: در نشستی که با حضور وزراء و مسئولان و نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط در مرکز برگزار شد، موضوع ایجاد موزه عبرت دفاع مقدس در شهرستان طبس مورد پیگیری جدی قرار گرفت.

استاندارخراسان جنوبی همچنین یادآور شد: در این راستا مقرر شد بعد از انجام هماهنگی های لازم در مرکز جلسات بعدی در استان و با حضور مسئولان استانی برای انجام اقدامات آتی و مورد نیاز در استان به انجام برسد و تصمیمات لازم اتخاذ شود تا به زودی شاهد افتتاح این موزه در استان باشیم.

منبع : باشگاه خبرنگاران صدا و سیمای خراسان جنوبی