جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

مهر و ماه - نمایش محتوای صدا

 

 

مهر و ماه

Loading the player...

به مناسبت فرارسیدن ایام با سعادت ولادت نبی مکرم اسلام ، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی ویژه برنامه جنگ « مهر و ماه » را برای پخش در روزهای پنجشنبه ( 18 دی ماه ) و جمعه ( 19 دی ماه ) تدارک دیده است .   

در این ویژه برنامه تلاش می شود تا در فضایی شاد ، امیدبخش و وحدت آفرین به موضوعاتی همچون : مفهوم وحدت ، راهکارهای وحدت مسلمین ، مکتب اخلاق پیامبر گرامی اسلام (ص) ، الگو بودن پیامبر اکرم(ص) ، حکومت اسلامی ، تمدن اسلامی ، شخصیت و منش امام جعفر صادق (ع) و ... پرداخته شود .

به همین منظور از  چند کارشناس در برنامه استفاده خواهد شد . تعدادی نمایش شاد و مفرح نیز در برنامه پخش می شود و در صورت امکان از بازیگران حضوری نیز برای تقویت فضای شاد برنامه استفاده خواهد شد . گزارش های متنوعی از طریق گزارشگران رادیو ، خبرنگاران آزاد و گزارشگران افتخاری از برپایی مراسم و مجالس هفته وحدت در شهرستان های مختلف استان تهیه و پخش خواهد شد . ارتباط با اماکن مذهبی مانند مکه ، مدینه ، مشهد ، قم و... نیز در دستور کار برنامه است و با استان های گلستان و کردستان نیز ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد . مسابقه تلفنی نیز در برنامه وجود دارد که به بهترین جملات در خصوص وحدت هدایایی تعلق خواهد گرفت .

همچنین در بخشی از برنامه اجرای مشترک با رادیو سیستان و بلوچستان پیش بینی شده که یک نفر گوینده از آن مرکز به بیان اهمیت وحدت در آن استان خواهد پرداخت و تعدادی از قطعات نمایشی ، گزارشی ، ترانه و سرود و تصنیف نیز از  آن مرکز پخش خواهد شد.

ویژه برنامه مهر و ماه در روز پنج شنبه ، به مدت 195 دقیقه ، از ساعت 15:00 الی 19:00 پخش می شود . ساعت پخش برنامه در روز جمعه 15:00 الی 20:00 و به مدت 270 دقیقه خواهد بود .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگان این برنامه "  ملیحه کاووسی و احمد حسینی مقدم " خواهند بود و سایر عوامل تولید برنامه نیز بدین شرح می باشند :

مجری : مسعود حسنی ، سید امیر حسین فضلی

نویسنده : فاطمه حسینی فر

گزارشگر : سید مهدی ابراهیمی

صدابردار : مهدی امیرآبادیزاده