جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

ملت ایران با نرمش قهرمانانه باید در برابر استکبار جهانی بایستد - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت ایران با نرمش قهرمانانه باید در برابر استکبار جهانی بایستد

alt

ملت ایران باید بر محور فرمایشات رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی با نرمش قهرمانانه و با تمام عظمت خود در برابر استکبار جهانی بایستد.

امام جمعه بیرجند در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر بیرجند گفت : ملت ایران باید مقتدرانه همچون گذشته از انقلاب، اسلام و خون شهدا در تمام دنیا دفاع کند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با اشاره به رابطه با آمریکا افزود: همه می دانیم آمریکا هیچگاه قصد خیرخواهی برای ملت ایران را نداشته است.

وی مهمترین بحث را رساندن پیام استکبارستیزی ملت ایران به دنیا عنوان کرد و بیان داشت: نباید طوری رفتار کرد که افراط و تفریط به وجود آمده و تصور ضعف و وادادگی شود و نیروهای انقلابی سرخورده شده و بیداری اسلامی ضربه بخورد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب عظیم ملت ایران بر محور حق و حقیقت است، گفت: به همین دلیل است که ملت ایران در دنیا  طرفداران زیادی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی به مناسبت های هفته جاری اشاره کرد و افزود: 13 مهرماه سالروز هجرت امام راحل از عراق به پاریس و روز مبدأ انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه همچنین 13 مهرماه روز نیروی انتظامی نیز است، گفت: در شرایطی که دشمن می خواهد به جامعه اسلامی ضربه بزند این فرزندان ملت تلاش می کنند تا جلوی این آسیب ها را بگیرند و امنیت و آسایش مردم را فراهم آورند.

خطیب جمعه بیرجند ضمن گرامیداشت اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی ( ع ) و حضرت فاطمه (س) و روز ازدواج جوانان بیان داشت: مسئولیت اجتماعی والدین و مسئولان در برابر جوانان این است که زمینه ازدواج آسان را برای آنها فراهم  کنند.

وی همچنین با اشاره به 16 مهر روز جهانی کودک افزود: مهر ورزیدن، اخلاق خوب و آموزش درست از مهمترین درس های تربیتی والدین برای کودکان است.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی