جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

مقابله با دشمنان ، وظیفه ای بر دوش همگان - نمایش محتوای خبر

 

 

مقابله با دشمنان ، وظیفه ای بر دوش همگان

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین کشور در جمع مربیان تربیتی شجره طیبه صالحین که در بیرجند برگزار شد ؛ گفت : جامعه سازی یکی از وظایف مهم مربیان تربیتی شجره طیبه صالحین است .

حجت الاسلام دسمی ، معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت : این افراد با تبیین ، باورسازی و جریان سازی مباحث فرهنگی ، باید جامعه را بیش از پیش به سمت اصول صحیح فکری و عقیدتی هدایت کنند.

حجت الاسلام دسمی بر مبارزه با جنگ نرم دشمنان تاکید کرد و افزود: دشمنان از هر حربه ای برای ضربه زدن به اسلام استفاده می کنند لذا مقابله با آنان ، وظیفه ای بر دوش همگان است.   

یکی از برنامه های این همایش ، برگزاری کارگاه آموزشی است که 400 مربی به مدت 2 روز، اصول تخصصی و قوانین طرح شجره طیبه صالحین را فرا می گیرند.

معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج مستضعفین کشور همچنین شب گذشته در جمع فرماندهان و بسیجیان شهرستان بیرجند با اشاره به این که جنگ نرم، جنگ ایده ها، افکار، باورها و اعتقادات است، گفت: حلقه های صالحین بسیج باید در این جنگ ، دین و ارزش های الهی را به خوبی معرفی کند .

سرهنگ اسماعیلی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند نیز برگزاری جلسات مختلف در سطح حوزه های مقاومت و بومی سازی برخی اقشار بسیج را مهم ترین برنامه های در دستور کار اعلام کرد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی