رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

مفشو - نمایش محتوای صدا

 

 

مفشو

گوینده : سمیرا عاطفی فر (مرکزخراسان جنوبی) ومحمد برزگر (مرکزکرمان)

نویسنده  : فاطمه حسینی فر 

گزارشگر : سید مهدی ابراهیمی

معرفی جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم متقابل استان خراسان جنوبی و استان کرمان در طول برنامه و نیز معرفی سبک زندگی خانواده ها از اهداف برنامه است.

این برنامه اجرای مشترک با رادیو کرمان است که به صورت زنده در تاریخ 10/02/1397 از هر دو استان (کرمان و خراسان جنوبی) پخش می شود.

گوینده رادیو خراسان جنوبی (خانم عاطفی فر) به کرمان سفر کرده و بر اساس متن و بداهه گویی با یک گوینده آقا از مرکز کرمان به اجرای برنامه می پردازند.

 آیتم های برنامه عبارتند از:

- آرم برنامه: از آرم برنامه کرمان استفاده خواهد شد.

- متن برنامه: متن برنامه با محوریت فرهنگ مردم، جاذبه های گرشگری، قرابت فرهنگی دو استان و فرهنگ خانواده های دواستان نگارش می شود.

- گزارش: گزارشگر مرکز کرمان با حضور در میان مردم به معرفی فرهنگ وآداب و رسوم وجاذبه های گردشگری استان کرمان و معرفی فرهنگ خانواده های کرمانی می پردازد. همچنین یک گزارش نیز توسط گزارشگر رادیو خراسان جنوبی (آقای سید مهدی ابراهیمی) با محوریت کار و تلاش در برنامه به صورت ضبطی پخش می شود.

- بسته صوتی: چندین بسته صوتی با محوریت معرفی استان خراسان جنوبی در برنامه پخش می شود.

- تلفن و پیامک: تلفن ها و پیامک های مخاطبان هر دو استان در فواصل برنامه متناسب با فضای برنامه پخش می شود.

- سرود، ترانه و موسیقی بی کلام : سرودها، ترانه ها و موسیقی های محلی، پاپ و سنتی در فواصل برنامه پخش شده و از سرودها و ترانه های مرکز خراسان جنوبی نیز استفاده می شود.

مدت زمان برنامه مفشو 60 دقیقه است و هر روز دوشنبه 10/2/97تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید این برنامه را در ساعت 21:45  شنونده  باشید.

سال تولید: 1397