رونق تولید ملی | جمعه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

معرفی فرمانده جدید ارشد ارتش در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی فرمانده جدید ارشد ارتش در خراسان جنوبی

امروز در مراسمی سرهنگ یوسفی به عنوان فرمانده ارشد ارتش در خراسان جنوبی معرفی و از خدمات امیر آذریان فرمانده سابق تجلیل شد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق کشور در این مراسم،مرکز آموزش امام رضا (ع) بیرجند را یکی از قدیمی ترین و مقتدرترین مراکز آموزشی ارتش در کشور دانست و افزود:این مرکز در دوران دفاع مقدس توانست علاوه بر آموزش بسیجیان، بیش از 300 هزار جوان را برای اعزام به جبهه های حق علیه باطل آموزش دهد.

امیر جهانشاهی همچنین با اشاره به 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی افزود: استکبار جهانی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی از راه های مختلف برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی تلاش می کند که خوشبختانه با تدبیر و درایت رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و بصیرت مردم، این توطئه ها راه به جایی نبرده است.

وی گفت : ایران اسلامی 34 سال پیش به چهره واقعی آمریکا پی برد چیزی که امروز کشورهای جهان تازه به آن پی برده اند و جاسوسی آمریکا از هم پیمانانش تنها گوشه ای از این اقدامات ضد بشری است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق کشور همچنین گفت:  پیشرفت های ایران در عرصه های مختلف پزشکی، هسته ای، نانو و نظامی به برکت خون شهدا و ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان است.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند هم گفت : تا زمانی که شیطنت های امریکا علیه ملت ایران ادامه داشته باشد شعار مرگ بر آمریکا را سرخواهیم داد و با استکبار مبازره خواهیم کرد.

منبع: معاونت طالاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی