سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

معرفی فرمانده انتظامی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی فرمانده انتظامی استان

فرمانده انتظامی استان معرفی شد .

سرهنگ مجید شجاع حکم سه ساله خود را از دستان سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور دریافت کرد .

سرهنگ مجید شجاع قبل از این معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان رضوی بود . در این مراسم از خدمات سردار واعظی مقدم فرمانده سابق هم قدردانی شد .

فرمانده انتظامی کشور در این مراسم چند خبر داشت .

سردار اشتری گفت : با افزایش مزاحمت های خیابانی در کشور از این پس به شدت با مزاحمان خیابانی برخورد خواهدشد .

سردار اشتری خراسان جنوبی را از امن ترین استان های کشور دانست و گفت : خوشبختانه از خراسان جنوبی با داشتن مردمی ولایتمدار و متدین تاکنون اینگونه مزاحمت ها گزارش نشده است .

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به در پیش بودن مراسم اربعین اباعبدالله الحسین(ع) به مردم توصیه کرد حتما با گذرنامه سفر خودشان را آغاز کنند تا مشکلی برایشان پیش نیاید .

سردار اشتری از آمادگی دستگاه های امنیتی در برابر تهدیدات احتمالی نیروهای متخاصم در مرزهای کشور به ویژه مرزهای شرقی خبر داد و گفت : نیروهای انتظامی به ویژه مرزبانی آماده اند هر توطئه ای را خنثی کنند و با اشرافیت کامل در مرز با جریانات ضد انقلاب مقابله خواهند کرد .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان هم با قدردانی از فعالیت های نیروی انتظامی برای برقراری امنیت و تلاش در خط مقدم جنگ نرم و سخت دشمن گفت : نیروی انتظامی باید با الگوگیری از سیره شهدا ؛ اسلام مداری ، مردمداری و استکبارستیزی را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند .

وجه الله خدمتگزار، استاندار خراسان جنوبی هم سلامت و امنیت را دو نیاز اساسی جامعه اعلام کرد.

وی گفت : تامین امنیت و آرامش مستلزم همکاری همه جانبه همه دستگاهها و مردم است .

دیدار با قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و دیدار با خانواده سرباز شهید مهرداد سبزبان از شهدای مبارزه با اشرار مسلح از دیگر برنامه های سردار اشتری بود .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی