جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

معرفی برگزیدگان جشنواره کشوری قرآنی پیامبر اعظم (ص) در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی برگزیدگان جشنواره کشوری قرآنی پیامبر اعظم (ص) در بیرجند

alt

جشنواره کشوری قرآنی پیامبر اعظم (ص) با معرفی افراد برتر در بیرجند به کار خو پایان داد .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان  جنوبی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقاء مباحث قرآنی در خانواده کمیته امداد عنوان کرد و گفت : در این جشنواره  120 نفر از دختران مقطه راهنمایی و متوسطه و مادران کمیته امداد  استانهای خراسان جنوبی ، کرمان ، یزد و سیستان و بلوچستان در دو رشته حفظ و ترتیل با هم رقابت کردند.

پس از پایان رقابتها در بخش حفظ گروه سنی مادران، نيره مرادی از خراسان جنوبی، زينت بخشی از خراسان جنوبی و فاطمه عباسی از يزد رتبه‌‌های اول تا سوم را كسب كردند.

هم‏چنين اسماء ايران‏پور و فاطمه حيدری از كرمان و حبيبه صادقی بورنگ از خراسان جنوبی  مقام‌های اول تا سوم بخش جفظ متوسطه و مهديه عزيزی از يزد، زهرا قصاب‏زاده از خراسان جنوبی و فاطمه اميری از كرمان عناوین برتر بخش حفظ راهنمایی را بدست آوردند .

در بخش ترتيل مادران نیز زهرا كاشفی از كرمان، رقيه صادق‏زاده از يزد و ربابه نكويی از كرمان به عنوان افراد برتر معرفی شدند .

در بخش ترتيل متوسطه  هم مليحه خسروی ميناخو و آرزو سعيدی‏نسب از خراسان جنوبی و زهرا طاهری از كرمان و در بخش ترتيل راهنمايی سكينه حسينی از كرمان ، فاطمه فخرآبادی از يزد و زهرا مرادی از خراسان جنوبی رتبه های اول تا سوم را به نام خود ثبت کردند .

آقای رضوی افزود : 18 نفر برتر این مسابقات به مرحله کشوری جشنواره قرآنی پیامبر اعظم (ص) در تهران دعوت می شوند .

 منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی