جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

معرفی امام جمعه جدید حاجی آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی امام جمعه جدید حاجی آباد

حجت الاسلام مرتضایی نیا در حکمی به عنوان امام جمعه جدید حاجی آباد معرفی شد .

حجت الاسلام مرتضایی نیا در حکمی به عنوان امام جمعه جدید حاجی آباد معرفی شد .

این حکم صبح روز پنجشنبه در شورای اداری شهرستان زیرکوه به وی ابلاغ شد .

حجت الاسلام  مرتضایی نیا پیش از این سمت امامت جمعه شهر دیهوک را عهده دار بود.

حجت الاسلام و المسلمین رضايي قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در شورای اداری شهرستان زیرکوه با بیان اینکه انقلاب اسلامي منشاء رشد و آگاهي مردم است ،گفت : امروز دشمن تلاش مي كند بين مسلمانان اختلاف ايجاد کند اما به برکت رهبري داهيانه مقام معظم رهبري و وحدت و همدلی مردم تاكنون ناكام مانده است.

امام جمعه موقت زیرکوه ، خانزاده فرماندار ، حجت الاسلام رجایی امام جمعه سابق و مولوی حسینی امام جمعه اهل سنت زیرکوه هم در سخنانی وحدت و همدلی مردم شیعه و سنی شهرستان زیرکوه را بسیار خوب توصیف کردند و افزودند : اتحاد و همدلی ، جامعه را در پیشبرد اهداف نظام کمک خواهد کرد .

حجت الاسلام رحیم آبادی مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان هم از مردم این شهرستان خواست همچون گذشته با تعامل وهمدلی در توسعه و پیشرفت شهرستان، استان و کشور گام بردارند.

حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ آنان و استقبال مردم شیعه و سنی شهرستان زیرکوه از دیگر برنامه های معارفه امام جمعه جدید حاجی آباد بود.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی همچنین در جمع مردم شهرستان در مصلی نماز جمعه زیرکوه، گفت: نماز جمعه منشاء انس و الفت است و اقامه نماز باید زمینه ساز ایجاد تغيير و تحول در انسان و رشد معارف دینی در جامعه شود.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی