سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

معاون مشارکتهای کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور عنوان کرد: افزایش تعامل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی در جهت جذب مشارکتهای مردمی - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون مشارکتهای کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور عنوان کرد: افزایش تعامل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی در جهت جذب مشارکتهای مردمی

معاون مشارکتهای کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در دیدار با مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: افزایش تعامل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی در جهت افزایش و جذب مشارکتهای مردمی از اولویت های برنامه کاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی،

ذوالفقاری افزود:  فرهنگ سازی در جهت افزایش کمک ها و مشارکت های مردمی و برطرف کردن ریشه فقر از جمله اهدافی است که با کمک رسانه ملی در استان محقق می شود.

وی گفت: کمک های مردمی به صورت مستقیم به مستمندان ارائه می شود و بسیاری از این کمک ها از طریق صندوق های صدقات ، شماره حسابهای بانکی و مراکز معتبر انجام می شود.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی نیز در این دیدار با اشاره به 24 ساعته شدن شبکه خاوران و افزایش ظرفیت برنامه سازی و تبلیغات در این شبکه گفت: با توجه به رسالت سازمان در جهت انعکاس رخدادها در جامعه ، در حال حاضر این ظرفیت وجود دارد که با پای کار آمدن و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) ، در جهت افزایش مشارکت و آگاهی مردم  این مرکز نقش خود را به خوبی ایفا کند.

معاون مشارکتهای کمیته امداد امام خمینی (ره) در پایان از تولید برنامه پرمحتوای« ماه مهربانی» به ویژه با رویکرد ایتام و اکرام  و عوامل پر تلاش این برنامه تقدیر و تشکرکرد.

ویژه برنامه افطار « ماه مهربونی» با تهیه کنندگی و کارگردانی «احمد نیک فرجام» هرشب از سیمای شبکه خاوران مهمان هم استانی ها در ایام ماه مبارک رمضان است .