رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

معاون سرمایه انسانی رسانه ملی در جمع کارکنان صدا و سیمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون سرمایه انسانی رسانه ملی در جمع کارکنان صدا و سیمای خراسان جنوبی

جلسه نشست عمومی کارکنان صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی با حضور معاون سرمایه انسانی رسانه ملی برگزار شد.

رویدادهای مرکز

دکتر جعفری ، معاون سرمایه انسانی رسانه ملی در جمع کارکنان صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در سایه رهنمود مقام معظم رهبری در جهت تحقق آرمانهای اسلام و انقلاب گام برمی دارد.

جعفری با اشاره به اینکه اکنون در دوران مهم و حساسی قرار گرفته ایم گفت : اگر لحظه ای غفلت کنیم ضربه خواهیم خورد چرا که دشمن بیدار و مصمم است و قصد ضربه زدن به کیان و عزت کشور ، انقلاب و اسلام را دارد.

وی شبکه های استانی را یک فرصت خوب برای معرفی ظرفیت های استانی در بخش های گوناگون عنوان کرد و افزود : شبکه های استانی باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین مقابله با جنگ نرم دشمن بیش از پیش تلاش کنند.

معاون سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما در بخش دیگری از سخنانش گفت: انقلاب اسلامی امروز تحولی بزرگ برای بشریت ایجاد کرده است و ما امروز تحول و نقش انقلاب را می بینیم، به طوری که امروز آمریکا دیگر آن قدرت بزرگ نیست بلکه اسلام بزرگترین قدرت دنیا است.

جعفری افزود : گسترش دین مبین اسلام در اروپا سبب شده که هم اکنون اسلام دومین دین مردم کشورهای اروپایی باشد و استقبال خوب مردم این کشورها این امید را می دهد که در سالهای آینده اسلام دین اول مردم کشورهای اروپایی باشد .

این جلسه روز پنجشنبه 26 آذر در محل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی برگزار شد.

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی