جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

معاون اول قوه قضاییه:روحیه حق طلبی جوانان مایه ترس دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون اول قوه قضاییه:روحیه حق طلبی جوانان مایه ترس دشمنان

معاون اول قوه قضائیه روحیه حق طلبی و خداجویی جوانان ایرانی را مهمترین عامل ترس دشمنان عنوان کرد.

 حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در جمع مردم بیرجند در مسجد امام حسین(ع) با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از کشورها از انرژی هسته ای برخوردارند افزود: ترس و وحشت غربی ها از انرژی هسته ایران چیزی نیست جز روحیه حق طلبی و خداجویی که در جان این ملت نهفته است.

وی گفت: دشمن از جوانانی چون شهید احمدی روشن می ترسد چرا که این جوانان نشان دادند که انرژی هسته ای ایران در اعتقاد، باور و ایمان و اخلاص به خداوند و در دل ملت ایران است.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمنان همواره با ترفندهای مختلف به ویژه جنگ نرم و فضاهای مجازی به دنبال صدمه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، افزود: باید این روحیه اعتقاد و ایمان به خدا را حفظ و از آن مراقبت کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی همچنین در بخش دیگری از سخنانش ایمان و اعتقاد مردم خراسان جنوبی به خداوند را مهم ترین مولفه و علت نرخ پایین جرم و جنایت در این استان عنوان کرد.

وی به مرز مشترک خراسان جنوبی با افغانستان اشاره کرد و افزود: با وجود تهدیدهای مرزی این استان دارای پایین ترین نرخ جنایت در کشور است.

پدر شهید احمدی روشن نیز در این مراسم وجود رهبری را چراغ هدایت و راهنمای رسیدن به  اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: باید همه ما به ویژه جوانان پشتیبان ولایت فقیه و گوش به فرمان ایشان باشیم.

محمد علی احمدی روشن تاکید کرد: هرگز نباید به دشمنان قسم خورده انقلاب خود امید داشته باشیم.

پدر شهید احمدی روشن افزود: دشمنان انقلاب اسلامی قصد نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند و ما باید بیش از پیش هوشیار باشیم و با بصیرت عمل کنیم.