رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

معاون اول قوه قضائیه: هدف دشمنان، شکستن خط مقدم ضد صهیونیستی - نمایش محتوای خبر

 

 

معاون اول قوه قضائیه: هدف دشمنان، شکستن خط مقدم ضد صهیونیستی

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه هدف دشمنان، شکستن خط مقدم ضد صهیونیستی است گفت: دشمن برای جلوگیری از بیداری اسلامی به دنبال تفرقه افکنی در جوامع اسلامی و مسلح کردن گروه های تکفیری در  مصر، عراق ، تونس و لبنان است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در اجتماع راهپیمایان روز قدس در بیرجند افزود: همه تلاش استکبار جهانی این است که کشورهای اسلامی و مردم مسلمان گرفتار مسائل خود باشند و دست از حمایت قدس بردارند تا اسرائیل بتواند نفس راحت بکشد .

وی با اشاره به اینکه ظلم ستیزی و برائت از استکبار جزو ارکان دین ماست گفت: هیچ یک از پیشوایان دینی ما با ظلم کنار نیامده و همواره جریان استکبار را به مردم شناسانده اند.

وی افزود: استکبار جهانی در تمام تبلیغات خود  به دنبال حذف نام فلسطین از صحنه جغرافیایی بود اما امام راحل با اعلام روز قدس اثبات کرد که ظلم پایدار نمی ماند و امروز شاهد آثار و برکات حرکت هوشمندانه و با بصیرت  امام راحل در جهان اسلام هستیم.

به گفته نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری ، مردم مسلمان جهان به عنوان یک امت واحده هر چه هم اختلاف سلیقه داشته باشند باز هم پشتیبان هم هستند.

وی افزود: سال های سال مردم فلسطین چشمشان به سازمان های آزادی بخش و روسای جمهور و مسئولان کشورهای همسایه بود اما امروز احساس کرده اند باید با اتکال به خداوند به میدان مبارزه بیایند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی یادآور شد: دیوار آهنین اسرائیلی ها با مبارزه جانانه فلسطینی ها در هم کوبیده شد و استکبار فهمید در برابر اراده پولادین مردم فلسطین و غزه هیچ اثری ندارد.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به وقایع سوریه گفت: خیلی ها فکر می کردند مساله سوریه ، مساله لیبی و مصر است اما مساله سوریه مساله شکستن خط مقاومت در برابر صهیونیست هاست.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود: امروز نظام سلطه به دنبال ترویج فرهنگ ظلم پذیری در جوامع است اما مکتب و فرهنگ ناب انتظار ظلم ستیزی و امید به نابودی دشمنان را نوید می دهد.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی