جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

معافیت مالیاتی 13 ساله، برای تجار افغانستانی - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

معافیت مالیاتی 13 ساله، برای تجار افغانستانی

معافیت مالیاتی 13 ساله، برای تجار افغانستانی


مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بیرجند گفت : تجار افغان که در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند سرمایه گذاری کنند، 13 سال از پرداخت مالیات معاف می شوند

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بیرجند گفت : تجار افغان که در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند سرمایه گذاری کنند، 13 سال از پرداخت مالیات معاف می شوند.

صفدری زاده در بازدید هیئت تجاری افغان از منطقه ویژه ی اقتصادی بیرجند، با اشاره به امتیازات این منطقه گفت: همچنین آمادگی داریم مجوزهای سرمایه گذاری را برای تجار افغان در کمتر از 72 ساعت صادر کنیم و زمین مورد نیاز این سرمایه گذاران را با کم ترین نرخ موجود در مناطق ویژه ی اقتصادی کشور یعنی متری 38 هزار تومان به این سرمایه گذاران واگذار کنیم.

مرتضی صفدری زاده افزود : تجار افغان می توانند محصولات کشاورزی شان  را وارد  این منطقه  و پس از بسته بندی به سایر کشورها از جمله، روسیه، عراق و کشورهای حوزه ی خلیج فارس بدون پرداخت عوارض گمرکی صادر کنند.

وی افزود: خراسان جنوبی و ولایت فراه افغانستان از فرصت ها و ظرفیت های اقتصادی زیادی برخوردارند که می توانیم در آینده شاهد روزهای بهتر و پررونق تر در مبادلات تجاری و کالایی باشیم.

عبدالرحمان محمودی، نماینده تجار فراه، جلال آباد و نیمروز در این بازدید گفت: آماده ایم تا سرمایه گذاری مطمئنی را در خراسان جنوبی شروع کنیم و با توجه به اینکه امتیازات ویژه ای در منطقه اقتصادی بیرجند وجود دارد، مشتاق سرمایه گذاری در این منطقه شده ایم.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.