سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

معارفه فرماندار سربیشه - نمایش محتوای خبر

 

 

معارفه فرماندار سربیشه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی،  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری  در جلسه شورای اداریمعارفه فرماندار سربیشه سربیشه گفت: در شرایط فعلی اتحاد، همدلی و گفتمان مشترک تنها راه توسعه استان است.

خوش خبربا بیان اینکه برنامه ریزی سفر استاندار به این شهرستان در دست اجراست ، افزود: برنامه هایی برای مرز ماهیرود صورت گرفته و پیگیریهای زیادی برای راه اندازی و پویایی چهار مرز استان در  حال انجام است.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه در این مراسم با بیان اینکه مسولیت ها همیشگی نیست و موقت است گفت این مسولیت ها امانت هستند و نباید در امانت ها خیانت شود.

وی همچنین دوبانده کردن جاده، اتمام استخر شنا، اتمام پروژه مجتمع نیمه تمام فرهنگی، اتمام پروژه فاضلاب و رسیدن عواید بازارچه مرزی به مردم مرزنشین را از مهمترین  مشکلات و خواسته های مردم این شهرستان عنوان کرد.

افضلی نماينده مجلس شورای اسلامی  هم در این جلسه گفت:  برای رفع مشکل آب در شهرستان سربیشه و تکمیل مجتمع های آبرسانی نیاز به صد میلیارد تومان اعتبار است که باید از بودجه های کلان و ملی  اختصاص یابد.

وی همچنین با با بیان اینکه پوشش  شبکه های دیجیتال در این شهرستان ضعیف است، گفت: طبق قول‌های داده شده قرار است پوشش شبکه های دیجیتال در سطح استان تا آخر سال 98 به بالای 90 درصد برسد.

در پایان این جلسه محمد محمدی به عنوان فرماندار جدید سربیشه معرفی  و از زحمات فلاحی فرماندار سابق تجلیل شد.