جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

مسدود شدن دو محور مواصلاتی در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

مسدود شدن دو محور مواصلاتی در خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس پلیس راه استان گفت: بر اثر بارندگی‌های شبانه روز گذشته محور عشق مسدود شدن دو محور مواصلاتی در خراسان جنوبیآباد _ تپه طاق _ بردسکن به علت طغیان رودخانه و عبور سیلاب و محور روستایی شاهرخت _ بارنجگان و معصوم آباد زیرکوه به علت عبور سیلاب و تخریب بخشی از جاده بر اثر سیل تا اطلاع ثانوی مسدود است.
سرهنگ رضائی افزود: محور سربیشه به درمیان در گردنه درمیان و محور سربیشه به کلاته سلیمان در گردنه آسفیچ به دلیل بارش برف لغزنده است و شن پاشی و برف روبی انجام شده، ولی نیاز است تا رانندگان هنگام عبور احتیاط بیشتری کنند.
وی با بیان اینکه هم اکنون محور‌های شهرستان قاین و زیرکوه بارندگی گزارش شده و جاده لغزنده است گفت: محور‌های روستایی و فرعی استان با توجه به بارندگی شبانه روز گذشته هنوز گل و لای ناشی از عبور سیلاب‌ و آبگرفتگی آب نما‌ها در مسیر راهها وجود دارد که رانندگان موقع عبور احتیاط کنند تا منجر به سرخوردن خودرو از جاده نشود.
سرهنگ رضائی از رانندگان خواست تا به توصیه‌های ماموران پلیس راه در مسیرها توجه  کنند و از عجله و شتاب در هنگام رانندگی و سرعت بالا جدا خودداری کنند تا دچار حادثه نشوند.