سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

مسابقه نماشم - نمایش محتوای صدا

 

 

مسابقه نماشم

«فرشته بهمن زاده ، اکرم صادقی » تهیه کنندگی برنامه «مسابقه نماشم » را بر عهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه نیز عبارتند از:

مجری :مسعود حسنی، الهام خزائلی، سمیرا عاطفی فر، سمیه تربتیان

طراح سوال: زهرا امینی

صدابردار: متغیر

ایجاد شور و هیجان سالم در بین مخاطبین، آگاهی بخشی، ارائه اطلاعات مفید و ارتقاء اطلاعات عمومی آنان از جمله اهدافی است که معمولا در تولید یک مسابقه رادیویی دنبال می شود و به همین دلیل هم هست که این ساختار، از جمله ساختارهای جذاب و پرشنونده رادیو محسوب می شود.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز با تولید و پخش «مسابقه نماشم» سه هدف مذکور را دنبال می کند تا شرکت کنندگان بتواند سطح اطلاعات عمومی خود را در زمینه های مختلف و به ویژه اطلاعات استانی محک زده، به اطلاعات بیشتری دست یافته و در عین حال لحظات شاد و مفرحی داشته باشند.

«مسابقه نماشم» به صورت تلفنی، زنده، به مدت 15 دقیقه و با حضور یک شرکت کننده اجرا می گردد. این مسابقه در چهار مرحله اجرا می شود و شرکت کننده در هر مرحله امتیازی کسب می کند که مجموع امتیازات هر مرحله، امتیاز نهایی وی را تشکیل می دهد.

در طراحی سوالات سعی گردیده به گونه ای عمل شود که پاسخگویی به آنها، مبتنی بر تفکر، دقت و تمرکز بوده و سطح اطلاعات شرکت کننده را بسنجد. در فواصل برنامه نیز جهت ایجاد هیجان بیشتر از افکت ها و موسیقی های تشویقی جذاب استفاده می شود. مراحل مختلف این مسابقه بدین شرح است:

- مرحله اول: طرح سؤالات استانی و اطلاعات عمومی است.

- مرحله دوم: ضرب المثل ها است که هم ضرب المثل های محلی و هم عمومی را شامل می شود و شنونده با توجه به توضیحاتی که دریافت می کند ضرب المثل را حدس می زند.

- مرحله سوم: سوالات و اصطلاحات جدولی است که شرکت کننده با توجه به سؤالات و راهنمایی­هایی که دریافت می کند جواب مورد نظر را حدس می زند.

- مرحله چهارم: پخش تیتراژ سریال های معروف تلویزیونی است که شنونده باید نام سریال را حدس بزند.

 

شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 18:40 روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته (به جز ایام تعطیل رسمی و سوگواری) با مسابقه نماشم از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران )همراه باشید.

همچنین می توانید جهت شرکت در مسابقه با تلفن های 32162610 یا 32162611 تماس بگیرید و یا انکه با ارسال «نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود» به شماره پیامک 30000566 در فهرست ثبت نام کنندگان مسابقه قرار گیرید.

سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ