سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

مسابقه نماشم - نمایش محتوای صدا

 

 

مسابقه نماشم

Loading the player...
مسابقه نماشم

یکی از ساختارهای جذاب و برنامه های پرشنونده رادیو ، «مسابقه رادیویی» است که به ایجاد شور و هیجان سالم در بین مخاطبین کمک کرده و با انتقال اطلاعات مفید ، موجبات ارتقاء اطلاعات عمومی آنان را فراهم می آورد.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز با تولید و پخش « مسابقه نماشم » به این نیاز مخاطبین خود توجه می کند تا شرکت کنندگان بتواند سطح اطلاعات عمومی خود را در زمینه های مختلف و به ویژه اطلاعات استانی محک زده، به اطلاعات بیشتری دست یافته و در عین حال لحظات شاد و مفرحی داشته باشند.

« مسابقه نماشم » به صورت تلفنی ، زنده ، به مدت 15 دقیقه و با حضور یک شرکت کننده اجرا می گردد که تا پایان سال جاری تعداد 193 قسمت تولید و پخش خواهد شد .

این مسابقه در چهار مرحله اجرا می شود و شرکت کننده در هر مرحله امتیازی کسب می کند که مجموع امتیازات هر مرحله ، امتیاز نهایی وی را تشکیل می دهد. در طراحی سوالات سعی گردیده به گونه ای عمل شود که پاسخگویی به آنها ، مبتنی بر تفکر، دقت و تمرکز بوده و سطح اطلاعات شرکت کننده را بسنجد . در فواصل برنامه نیز جهت ایجاد هیجان بیشتر از افکت ها و موسیقی های تشویقی جذاب استفاده می گردد .

مراحل مختلف این مسابقه بدین شرح است:

- مرحله اول : طرح سؤالات استانی و اطلاعات عمومی است .

- مرحله دوم : ضرب المثل ها است که هم ضرب المثل های محلی و هم عمومی را شامل می شود و شنونده با توجه به توضیحاتی که دریافت می کند ضرب المثل را حدس می زند .

- مرحله سوم : سوالات و اصطلاحات جدولی است که شرکت کننده با توجه به سؤالات و راهنمایی­هایی که دریافت می کند جواب مورد نظر را حدس می زند .

- مرحله چهارم : پخش تیتراژ سریال های معروف تلویزیونی است که شنونده باید نام سریال را حدس بزند .

برنده مسابقه در پایان هفته مشخص می شود و آن شخصی خواهد بود که بیشترین امتیاز را در آن هفته کسب کرده باشد.

مسابقه نماشم  حدود ساعت 19:00 روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته (به جز ایام شهادت و عزا) ، از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران ) پخش می گردد .

شما مخاطبین عزیز می توانید جهت شرکت در مسابقه با تلفن های 32162610 یا 32162611 تماس بگیرید و یا انکه با ارسال «نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود» به شماره پیامک 30000566 در فهرست ثبت نام کنندگان مسابقه قرار گیرید.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی مسابقه نماشم را « مجتبی عربی » بر عهده دارد و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند :

مجری : مسعود حسنی ، الهام خزائلی

طراح سوال : زهرا امینی

صدابردار: محمد حسین برهانی، ام البنین عنایتی، مصطفی باقری نژاد، هانیه پیرامی، سارا مختاری،مهدی امیرآبادی زاده، عباس یار ابراهیمی.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام چه طوری می تونم در این مسابقه شرکت کنم ؟... غلامرضا علی پور ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ ۱۸:۱۱
برادر گرامی با سلام و احترام. شما می توانید جهت... زهره دهشیبی ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ ۱۱:۲۵

زهره دهشیبی
برادر گرامی با سلام و احترام.
شما می توانید جهت شرکت در مسابقه با تلفن های 32162610 یا 32162611 تماس بگیرید . همچنین با ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود به شماره پیامک 30000566 در فهرست ثبت نام کنندگان مسابقه قرار گیرید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ ۱۱:۲۵ در پاسخ غلامرضا علی پور
غلامرضا علی پور
با سلام چه طوری می تونم در این مسابقه شرکت کنم ؟ لطفا من رو راهنمایی کنید ، با تشکر.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ ۱۸:۱۱