سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مسابقه نماشم - نمایش محتوای صدا

 

 

مسابقه نماشم

Loading the player...
مسابقه نماشم

مسابقه ، از جمله ساختارهای جذاب و برنامه های پرشنونده رادیو است که علاوه بر داشتن رویکرد سرگرمی - تفریحی و ایجاد شور و هیجان در بین مخاطبین ، اهداف اطلاعاتی - آموزشی را نیز دنبال می کند تا بتواند ضمن انتقال اطلاعات مفید ، موجبات ارتقاء اطلاعات عمومی آنان را فراهم آورد .

به همین منظور شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ، « مسابقه نماشم » را به صورت زنده تولید و پخش می کند تا شرکت کنندگان بتواند سطح اطلاعات خود را در زمینه های مختلف از استانشان محک زده و شنوندگان نیز بیشتر با استان آشنا شوند و لحظات شاد و مفرحی برای هر دو دسته فراهم گردد .

این مسابقه به صورت تلفنی ، به مدت 15 دقیقه و با حضور یک شرکت کننده اجرا می گردد . سوالات مسابقه ، شامل اطلاعات عمومی در زمینه های استان شناسی ، ایران شناسی و تعدادی سوال جهانی است . مسابقه در دو مرحله اجرا می شود و شرکت کننده در هر مرحله امتیازی کسب می کند که مجموع امتیازات هر مرحله ، امتیاز نهایی شرکت کننده را تشکیل می دهد . در طراحی سوالات سعی گردیده به گونه ای عمل شود که پاسخگویی به آنها ، مبتنی بر تفکر ، دقت و تمرکز بوده و سطح اطلاعات شرکت کننده را بسنجد . در فواصل برنامه نیز جهت ایجاد هیجان بیشتر از افکت ها و موسیقی های تشویقی جذاب استفاده می گردد .

در پایان هر هفته ، به شرکت کننده ای که بیشترین امتیاز را در میان شرکت کنندگان آن هفته کسب کـرده است ؛ جایزه ای اهدا می گردد . مسابقه نماشم در ساعت 18:45 روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته ( به جز ایام شهادت و عزا ) ، از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران ) پخش می گردد .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگی این مسابقه را « مجتبی عربی » بر عهده دارد و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند :

مجری : الهام خزائلی- مسعود حسنی

نویسنده و طراح سوالات : زهرا امینی

صدابردار : مهدی امیرآبادی – محمد حسین برهانی – ام البنین عنایتیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ممنون از سایت خوبتون محمد سلطانی ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ ۱۸:۳۶

محمد سلطانی
ممنون از سایت خوبتون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ ۱۸:۳۶