سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

مسابقه قلعه گنج (4) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مسابقه قلعه گنج (4)

 

مسابقه از جمله ساختارهای جذاب و برنامه های پربیننده تلویزیون است که علاوه بر ایجاد شور و هیجان در مخاطبین ، اطلاعات مفیدی به آنان منتقل می کند .

به همین منظورسیمای استانی شبکه خاوران سری چهارم مسابقه قلعه گنج را به صورت زنده تولید و پخش می کند تا ضمن آشنایی هر چه بیشتر بینندگان با ظرفیت ها و اطلاعات استانی ، سطح اطلاعات عمومی آنان را نیز ارتقاء بخشد . 

این مسابقه رقابتی است که به صورت تلفنی و به مدت  30دقیقه بین دو شرکت کننده اجرا می گردد و معمولا سعی می گردد توزیع استانی شرکت کنندگان از شهرستانهای مختلف استان نیز رعایت گردد . در این مسابقه هر یک از شرکت کنندگان باید به طور متوسط به 11 سوال پاسخ دهند تا به مرحله پایانی مسابقه برسند .

در بدو ورود به هر یک از شرکت کنندگان 100 امتیاز (معادل 100 هزار تومان ) داده می شود . سپس در هر یک از مراحل مسابقه که شرکت کننده نتواند به سوالات ، پاسخ صحیح دهد - متناسب با امتیاز بندی پیش بینی شده - از امتیاز وی کسر خواهد شد .

مسابقه در چهار مرحله انجام می شود و در هر مرحله نیز یک بازی گنجانده شده است . سعی گردیده بازی ها به گونه ای طراحی گردند که مبتنی بر تفکر ، تامل و تمرکز شرکت کننده باشد . در پایان به شرکت کننده برتر به میزان نمره کسب شده ، جایزه اهدا خواهد شد .

این مسابقه روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته ، راس ساعت 18:00 از سیمای خراسان جنوبی ( شبکه خاوران ) پخش می گردد .

سایر عوامل عبارتند از :

تهیه کننده : علی نانواباشی

مجری : سید مرتضی حسینی

کارگردان : سیدبهزاد امیرآبادی زاده / امید واحدی فر

صدابردار: قربان غلامی / مهدی امیرآبادی

تصویربردار: محمد بهشتی