سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

مردم خراسان جنوبی ۸۲۹ میلیون تومان به نیازمندان درماه رمضان کمک کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم خراسان جنوبی ۸۲۹ میلیون تومان به نیازمندان درماه رمضان کمک کردند

مردم استان در دهه نخست ماه رمضان بالغ بر ۸۲۹ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به محرومان و نیازمندان کمک کردند.

 حسینی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم بزرگترین سرمایه اصلی کمیته امداد هستند، گفت: در این مدت تعداد۶ هزار و۲۳۶ نفر از نیازمندان در قالب ۱  هزار و ۹۳۸ خانوار سطح استان به صورت غذای گرم اطعام شدند و بالغ بر۷۰۲ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی نیز بابت اطعام و افطاری جمع آوری شده است.

حسینی افزود: یک هزار و ۴۱ سبد غذایی به ارزش ۱۲۳میلیون تومان بین مددجویان تحت حمایت و نیازمندان استان توزیع شد.

وی گفت: از ۵۱ خانواده تحت حمایت در قالب طرح مفتاح الجنه بازدید و ضمن بررسی وضعیت و مشکلات آنان، بالغ بر۳ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان کمک نقدی و غیرنقدی به این خانواده ها اهدا شد.
وی با اشاره به حامی یابی طرح های کمیته امداد در ماه رمضان، افزود: تاکنون با برپایی پایگاه های حامی یابی درسطح شهرستانها،
۵۵ حامی، سرپرستی ۶۴ نفر فرزند یتیم و خانواده در طرح های اکرام ایتام و محسنین را برعهده گرفتند.

معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی پرداخت الکترونیکی از طریق سرشماره #۸۸۷۷* اپراتورهای تلفن همراه و شماره حساب ۰۱۰۲۱۰۲۸۹۱۰۰۵ نزد بانک صادرات مرکزی بیرجند و یا مراجعه حضوری به ادارات شهرستانها و مراکز نیکوکاری را سه روش مشارکت مردم در برنامه های ماه مبارک رمضان این نهاد عنوان کرد.

حسینی گفت: در ماه رمضان سال گذشته بالغ بر۱میلیارد و۳۵۰میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع آوری و ۵ هزار و۸۷۱ نفر حامی طرح های مختلف حمایت خود را از ایتام و خانواده های نیازمند این نهاد را بر عهده گرفتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی