جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

مراسم کلنگ زنی - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

مراسم کلنگ زنی

در حین برگزاری مراسم افتتاح پروژه ای ، فردی که ادعا می کند از مسئولین است ، کلنگ به دست وارد صحنه می شود و اصرار دارد بر سنگ فرش سن ، مراسم کلنگ زنی را اجرا نماید .

مجری سعی دارد فرد را از این کار منصرف کند ولی فرد ادعا می کند در این زمینه متخصص است و 4 مدرک دانشگاهی دارد و دکترای دسته کلنگ از چین ، فوق لیسانس نیش کلنگ از فرانسه و دو مدرک علمی کاربردی و پیام نور از ترکیه اخذ کرده است . وی برای اثبات مدعایش جملاتی را نیز به زبان کشورهای مذکور بیان می کند که خود موقعیت هایی طنز ایجاد می کند .

سرانجام قبل از اینکه فرد موفق شود مراسم کلنگ زنی را اجرا نماید ، مجری شخصیت واقعی او را شناسایی می کند و مشخص می شود وی فردی است که عاشق بازیگری است و چون متوجه شده در مراسم افتتاح ، مسئولین صدا و سیما حضور دارند ، از این موقعیت استفاده کرده تا خودی نشان دهد و وارد دنیای سینما و تلویزیون شود .

لازم به ذکر است نمایش طنز « مراسم کلنگ زنی » در آیین افتتاح رسمی ساختمان جدید و پروژه های فنی و عمرانی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی که با حضور دکتر سرافراز ، رئیس محترم رسانه ملی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1394 در محل این مرکز برگزار شد ؛ اجرا گردید .

Loading the player...