سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی: انتشار اخبار امید آفرین و شاد برای مردم از اولویت های خبر 11 باشگاه خبرنگاران جوان - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی: انتشار اخبار امید آفرین و شاد برای مردم از اولویت های خبر 11 باشگاه خبرنگاران جوان

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: انتشار اخبار امید آفرین و شاد برای مردم باید از اولویت های خبر 11 باشگاه خبرنگاران جوان خراسان جنوبی باشد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

علیرضا آینه دار در بازدید از باشگاه خبرنگاران جوان صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه خبرنگاران  باید در انعکاس مطالبات مردم و رساندن حرف آنها به گوش مسئولان کوشا باشند خطاب به مدیر باشگاه افزود: این مطالبات در اولویت های خبری باشگاه قرار گیرد .

وی از بخش های مختلف تحریریه خبر مکتوب، تحریریه و مجموعه باکس خبر 11 و استودیو خبر بازدید کرد.

در این بازدید گزارشی از وضعیت تحریریه خبر مکتوب توسط مدیر و سردبیر خبر به مدیرکل انعکاس داده شد.

انتشار روزانه تعداد 20 خبر در صفحه باشگاه خبرنگاران جوان ، اخبار گزارش مکتوب تحریریه از جمله گزارشاتی بود که به مدیر کل مرکز ارائه شد.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز نیز از روند کار صفحه خبر باشگاه خبرنگاران جوان اعلام رضایت کرد و آن را مطلوب عنوان کرد و گفت: با توجه به روحیه و انگیزه جوان بودن این مجموعه ، تلاش همکاران در باشگاه خبرنگاران برای ارتقاء و رشد این مجموعه باید بیشتر از این باشد.

مهندس آینه دار در بازدید از تحریریه خبر 11 نیز افزود: انتشار اخبار امید آفرین و شاد برای مردم باید از اولویت های خبر 11 باشگاه خبرنگاران باشد.

مدیر باشگاه خبرنگاران جوان نیز از تجهیز این مجموعه به شبکه داخلی به همت معاونت فنی و مدیریت انفورماتیک مرکز خبر داد ، که با اجرای این سیستم بسیاری از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری این مجموعه و زیر ساخت های فنی مرتفع خواهد شد.

همچنین در این بازدید از مشکلات مربوط به نیروی انسانی ، تجهیزات و خدمات دهی به پرسنل این محموعه گزارشی به مدیر کل مرکز ارائه شد.