جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی:رسانه ملی در کنار بسیج در پیشبرد اهداف نظام و حمایت از نخبگان تلاش می کند - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی:رسانه ملی در کنار بسیج در پیشبرد اهداف نظام و حمایت از نخبگان تلاش می کند

مدیرکل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: رسانه ملی از بدنه بسیج است و در کنار این ارگان در پیشبرد اهداف نظام و حمایت از نخبگان تلاش می کند.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

علیرضا آینه دار در نشست معاونان ، مدیران و برنامه سازان رسانه ملی با مسئولان سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری و شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی با بیان این مطلب افزود : رسانه ملی در استان از اختراعات و پروژه های این سازمان جهت  پیشرفت دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی حمایت می کند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی نیز با بیان اینکه  بسیجیان استان در حوزه های مختلف پروژه های زیادی را انجام داده اند گفت: خودمان باید نوآور باشیم و متکی به کشورهای بیگانه نباشیم.

جواد عقیلی‌پور گزارشی از فعالیت بسیجیان در بحث نوآوری ارائه داد و افزود : یکی از ویژگی‌های بارز این شرکت‌ها آن است که می‌توانند هزینه‌ها را با استفاده از فناوری و فکر، به گونه‌ای کاهش دهند که کیفیت تولیداتمان در مقایسه با اجناس خارجی بهبود پیدا کند و این یعنی دوری از اقتصاد نفتی و نیل به سوی اقتصادی بر پایه علم و فناری.

وی با اشاره به اینکه امروزه صنعت ما با مشکلات متعددی روبرو است که بخشی از آنها با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و دانش‌بنیان قابل برطرف شدن هستند، خاطرنشان کرد: توسعه شرکت‌های دانش بنیان یکی از منویات مقام معظم رهبری و از جمله منویات ده‌گانه معظم‌له است که باید مورد توجه مسئولان  و دارندگان علم و سرمایه قرار گیرد.  

در پایان بازدیدی از کارگاه های پژوهشی بسیج انجام شد و از فعالان رسانه ملی در مرکز از طرف سرهنگ عقیلی‌پور تقدیر و تشکر شد.