سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مدرسه عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

مدرسه عشق

تهیه کننده برنامه مدرسه عشق  را «فاطمه برهانی » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گزارشگر: احمد حسینی مقدم و فاطمه برهانی

گوینده: فاطمه برهانی

نویسنده  : انسیه نایبی فر

 هر فرد ایرانى بالقوّه یک بسیجى است، مگر عدّه ى معدودى که یا دچار خودپرستى اند یا دچار شهوت پرستى اند یا دچار پول پرستى اند یا دستشان زیر سنگ دشمن است، آنها را می گذاریم کنار؛ معدودند، زیاد نیستند (بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضاى مجمع عالى بسیج مستضعفین در تاریخ 6 آذر 1393).

بسیجی از جمله واژه هایی است که به لطف انفاس قدسی حضرت امام خمینی (ره) تنها در لغتنامه و دایره المعارف انقلاب اسلامی یافت می شود و به راستی که تجربه چندین دهه به خوبی نشان داده که فرهنگ و تفکر بسیجی، کارسازترین عامل در سخت ترین میادین مبارزه بوده است.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی همواره در جهت تبیین، تعمیق و ترویج فرهنگ، تفکر و روحیه بسیجی گام برداشته و تلاش می کند با جریان سازی مستمر و مداوم در طول سال، کارکردهای گوناگون بسیج در عرصه های مختلف را معرفی نماید. به همین سبب اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «مدرسه عشق» نموده است.

رویکرد اصلی این برنامه «ترویج فرهنگ تفکر بسیجی و پرداختن به موضوع مدیریت جهادی» است. مدت زمان ویژه برنامه مدرسه عشق 30 دقیقه و شامل بخش های متنوعی بدین شرح است:

- گزارش: در بخش «گزارشی» برنامه به معرفی پایگاه های بسیج شهرها، شهرستانها و روستاهای استان پرداخته می شود.

- حرف های خاکریزی: در این بخش به خاطرات همرزمان شهدا و رزمندگان، پرداخته می شود.

- وصیت نامه شهید: در هر برنامه بخش هایی از وصیت نامه شهدای استان خراسان جنوبی قرائت می شود.

- سرداران آفتاب: در این بخش از برنامه به معرفی سرداران شهید استان و کشور می پردازد. از تلفن ها و پیامک های مخاطبین نیز در برنامه استفاده خواهد شد.

استفاده از کلام رهبر معظم انقلاب و حضرت امام خمینی (ره) و سایر بزرگان انقلاب در خصوص بسیج و رهنمودهایی که به بسیجیان می دهند و معرفی کتاب های مرتبط با بسیج، از دیگر بخش های این برنامه است.

 

شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 12:10 روزهای دوشنبه هر هفته شنونده برنامه مدرسه عشق از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی باشید.

سال تولید: 1396