سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

مدرسه عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

مدرسه عشق

Loading the player...
مدرسه عشق

«بسیج، مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن ، اذان شهادت و رشادت سر داده اند ..... (حضرت امام خمینی (ره))» و به راستی که تجربه چندین دهه به خوبی نشان داده که فرهنگ و تفکر بسیجی ، کارسازترین عامل در سخت ترین میادین مبارزه بوده است.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی همواره در جهت تبیین، تعمیق و ترویج فرهنگ، تفکر و روحیه بسیجی گام برداشته و تلاش می کند با جریان سازی مستمر و مداوم در طول سال، کارکردهای گوناگون بسیج در عرصه های مختلف را معرفی نماید. به همین سبب اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «مدرسه عشق» نموده است.

رویکرد اصلی این برنامه «ترویج فرهنگ تفکر بسیجی و پرداختن به موضوع مدیریت جهادی» است. مدت زمان برنامه 25 دقیقه و شامل بخش های متنوعی بدین شرح است:

در بخش «گزارشی» برنامه به معرفی پایگاه های بسیج شهرها، شهرستانها و روستاهای استان پرداخته می شود. در آیتم «حرف های خاکریزی» به خاطرات همرزمان شهدا و رزمندگان، پرداخته می شود و در آیتم «وصیت نامه شهید»  بخش هایی از وصیت نامه شهدای استان خراسان جنوبی قرائت می شود.

از کلام رهبری، بزرگان و شهید آوینی در خصوص بسیج و رهنمودهایی که به بسیجیان می دهند، استفاده می شود. در بخش «معرفی کتاب» به معرفی آثار بسیج پرداخته خواهد شد. آیتم «سرداران آفتاب» به معرفی سرداران شهید استان و کشور می پردازد. از تلفن ها و پیامک های مخاطبین نیز در برنامه استفاده خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 12:10 روزهای دوشنبه هر هفته شنونده برنامه مدرسه عشق از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی باشید. تکرار برنامه نیز در ساعت 21:00 همان روز پخش خواهد شد.

لازم به ذکر است تعداد 40 برنامه تا پایان سال جاری تولید و پخش خواهد شد.

 

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این برنامه را  «مصطفی باقری نژاد» برعهده دارد و سایر عوامل تولید برنامه عبارتند از:

گوینده : علیرضا کوچی

نویسنده : مریم دهقان تنها

گزارشگر : احمد حسینی مقدم

صدابردار خارج از استودیو  : مصطفی باقری نژاد