رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

مدرسه عشق - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مدرسه عشق

Loading the player...

« بسیج ، مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن ، اذان شهادت و رشادت سر داده اند . بسیج میقات پا برهنگان معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت یافتگان آن ، نام و نشانی در گمنامی و بی نشانی گرفته اند .... ( حضرت امام خمینی (ره) ) » . و به راستی که تجربه چندین دهه به خوبی نشان داده که فرهنگ و تفکر بسیجی ، کارسازترین عامل در سخت ترین میادین مبارزه بوده است .

صدا و سیما به عنوان یک دانشگاه عمومی ، در جهت تبیین ، تعمیق و ترویج فرهنگ ، تفکر و روحیه بسیجی گام برمی دارد و با جریان سازی مستمر و مداوم در طول سال ، کارکردهای گوناگون بسیج در عرصه های مختلف را به تصویر می کشد .

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) نیز به منظور « ترویج فرهنگ ، تفکر و روحیه بسیجی » و با شناسایی و معرفی چهره های شاخص و برجسته بسیجی استان ، سعی دارد با مستندنگاری فعالیت های بسیج ، تاثیرات آن در جامعه را تبیین نماید . مستند تلویزیونی « مدرسه عشق » عنوان ویژه برنامه تلویزیونی بسیج مرکز است که افراد نخبه و تاثیرگذار در جامعه که با داشتن روحیه بسیجی در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی و ... در سطح استان خدمـات ارزنده ای ارائه نموده اند را معرفی می کند . مدت زمان این برنامه 20 دقیقه است و در ساعت22:30 روزهای سه شنبه هر هفته ، از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی پخش می شود .

شما هم استانی های عزیز می توانید تکرار این برنامه را نیز در ساعت 15:45 روزهای جمعه مشاهده کنید .

سال تولید: 1393

تهیه کنندگی این مستند را " محمد عبداللهی " و کارگردانی آن را " احمد نیک فرجام " بر عهده دارد .

صادق دهقانی" نویسنده " ، علی شریفی نیا " تصویربردار و نورپرداز " ، محمد عباسی " و صدابردار "  علی حسنی " تدوینگر " این مستند هستند .