جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

محکومیت ۸۵میلیون ریالی اخفاءکنندگان اقلام بهداشتی - نمایش محتوای خبر

 

 

محکومیت ۸۵میلیون ریالی اخفاءکنندگان اقلام بهداشتی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت:تا پایان روز سه شنبه (۲۷ اسفند) ۱۶پرونده تخلف در مورد گرانفروشی، اخفاء و امتناع، احتکارو عدم اعلام موجودی ملزومات بهداشتی در تعزیرات تشکیل شده که در حوزه ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده بوده است
اشرفی با بیان اینکه تا کنون برای ۱۰پرونده رأی صادر شده و تحقیقات برای ۶پرونده دیگر در حال انجام است افزود: تعدادی از پرونده‌های مرتبط با موضوع کرونا که واجد صفت جرم هستند نیز در دادسرای عمومی و انقلاب رسیدگی می‌شود.
وی با اعلام اینکه متهمان پرونده‌های رسیدگی شده به پرداخت ۸۵میلیون ریال جزای نقدی و عرضه کالا به نرخ رسمی محکوم شده اند، گفت: به‌محض صدور احکام دیگر پرونده‌های متخلفان و محتکران، نتیجه رسیدگی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان افزود: بیشترین اقلام کشف شده به ترتیب ۵۱هزار و ۴۵۰جفت دستکش، ۱۱هزار و ۳۵۶عدد ماسک و ۵ هزار و ۸۶۸لیتر محول ضد عفونی کننده بوده است.
وی افزود: بازرسی‌ها همچنان ادامه دارد و هم استانی‌ها در صورت داشتن هرگونه شکایت می‌توانند با تلفن گویای ۱۳۵ تماس گرفته و یا با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی گزارش‌ها و شکایات خود را ارائه دهند.