جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

مجتبی عربی - نمایش محتوای صدا

 

 

مجتبی عربی

مجتبی عربی

الف) بیوگرافی شخصی :

اینجانب مجتبی عربی متولد 27 تیرماه سال 1361 ، تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان را در شهر آیسک گذراندم .

در سال 1380 وارد دانشگاه تربیت معلم تهران (خوارزمی فعلی) شدم و کارشناسی خودم رو در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی اخذ کردم و در سال 92 هم در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت رسانه های ورزشی دانشگاه پیام نور واحد کرج قبول شدم و در سال 94 هم موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد شدم.

ب) بیوگرافی شغلی :

در تاریخ 8/آبان/1388 در آزمون استخدامی صدا و سیما شرکت کردم و بعد از گذراندن امتحان کتبی و مصاحبه های استخدامی، موفق به استخدام در صدا و سیمای خراسان جنوبی شدم.

در تاریخ 1/آبان/1389 کار خودم را در عنوان شغلی تهیه کنندگی مرکز خراسان جنوبی آغاز کردم. در ابتدا با عنوان دستیار تهیه شروع به کار کردم . از آن زمان تا کنون تهیه کنندگی برنامه های زیادی از قبیل برنامه عصرگاهی مرکز، صبحگاهی ، برنامه جوان، ویژه برنامه های انتخابات، ویژه برنامه های اعتیاد ، ویژه برنامه های دفاع مقدس، دهه فجر، ماه محرم، ماه مبارک رمضان و برنامه های دیگر را برعهده داشته ام.

تقریباً مدت 5 سال است که به صورت روتین تهیه کننده برنامه عصرگاهی با نام «نماشم» هستم که در طی این مدت موفق به کسب نمره های بالای 70 زیادی از طرف مرکز نظارت و ارزیابی صدای استانها شدم .