سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

ماه رمضان پر بار برای شبکه خاوران - نمایش محتوای خبر

 

 

ماه رمضان پر بار برای شبکه خاوران

ماه رمضان پر بار برای شبکه خاوران

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای خراسان جنوبی،

 مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی گفت: رمضان 97  یکی از پرکارترین  و پربارترین  سالها برای  برنامه های مناسبتی  شبکه استانی  بود و شبکه استانی خاوران  در ماه مبارک رمضان امسال در حوزه کمیت و کیفیت  یکی از سالهای شاخص  خود را در حوزه های خبر، صدا و سیما و فضای مجازی  سپری کرد.

آینه دار با اشاره به  حجم بالای کار  با 24 ساعته شدن شبکه استانی افزود: هم اکنون 60 درصد برنامه های  شبکه خاوران در دو حوزه ی صدا و سیما تولیدی  و 40 درصد تأمینی است.

وی گفت: تلاش کردیم در جهت هم افزایی با شبکه های سراسری  و خودداری از موازی کاری در شبکه های استانی حرکت کنیم که در ماه مبارک رمضان برخی برنامه ها برای اولین بار تولید و پخش شد.

آینه دار افزود: تولید و پخش برنامه سحرگاهی نسیم رحمت، برای اولین بار از آستان مبارک امام زاده حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس، پوشش مراسم شبهای قدر در دو حوزه صدا و سیما به صورت زنده از بیرجند و طبس، پخش زنده مراسم راهپیمایی قدس 97 بیرجند و 4 شهرستان استان  و پخش زنده  نماز عید فطر امسال به امامت آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند از  جمله برنامه هایی بود که در ماه مبارک رمضان برای اولین بار از شبکه خاوران  پخش شد.

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: برای تابستان 97 برنامه هایی شاد و مفرح در جهت رقم زدن لحظاتی شاد با هدف ایجاد نشاط  اجتماعی خواهیم داشت و سری جدید برنامه کارستان، مستند صد فرسخ ، موج ورزش ، برنامه صبحگاهی صبح خاوران ،  جنگ شبانه  و شب های زعفرونی ، برنامه سفر به کویر با نگاه به ظرفیت های مختلف خراسان جنوبی و برنامه رادیویی یک نکته یک آهنگ و صدای پای آب و جمعه شو ( جمعه شب)  از تابستانه های شبکه خاوران خواهد بود.