رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

لبخند ایرانی - نمایش محتوای صدا

 

 

لبخند ایرانی

تهیه کنند گی   لبخند ایرانی   را « مجتبی عربی وعلی جعفری جم   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان  : مسعود حسنی وسمیراعاطفی فر 

گزارشگر: مسعو خسروی

صدا بردار:ام البنین عنایتی

 

لبخند ایرانی برنامه ای است که هر هفته توسط یک مرکز و شبکه رادیویی به روی آنتن می رود و این برنامه زنده، به صورت همزمان از سایر شبکه های استانی در سراسر ایران پخش خواهد شد.

در برنامه لبخندایرانی  تلاش می شود با دو نفر گوینده و بر اساس متن برنامه، فضایی شاد و مفرح در صبح جمعه برای هموطنان فراهم کند. یک یا دو نفر شخصیت طنز نیز به صورت زنده در برنامه حضور می یابند و با گویندگان صحبت کرده و به فضای مفرح برنامه کمک می کنند.

بخش های مختلف برنامه عبارتند از:

- نمایش: برنامه دارای حداقل پنج نمایش طنز می باشد که با بهره گیری از بازیگران توانمند، موسیقی و افکت مناسب تولید می شود. در صورت نیاز از نمایشهای طنز مناسب که در سال های قبل تولید شده است نیز استفاده خواهد شد.

- موسیقی های باکلام و بیکلام: در فواصل برنامه از موسیقی های پاپ، محلی و سنتی استفاده می شود.

- تلفن ها و پیامک های مخاطبان: در فواصل برنامه از تلفن ها و پیامک های مخاطبان سراسر کشور با موضوع خاطره گویی و بیان مطالب طنز استفاده می شود.

- مسابقه: در پایان هر برنامه، به سه نفر از مخاطبانی که بهترین مطالب و تصاویر را به صورت تلفنی، پیامکی و فضای مجازی ارسال کرده اند جوایزی اهدا می گردد.

- لازم به ذکر است از تصاویر ارسالی مخاطبان در رادیو نما نیز استفاده خواهد شد

مدت زمان برنامه لبخند ایرانی 120 دقیقه است و روز جمعه 24/01/97تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 9صبح  شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1397