رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

قیام 15 خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی - نمایش محتوای رمضان

 

 

قیام 15 خرداد نقطه عطف انقلاب اسلامی

امام جمعه بیرجند با اشاره به 14 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) افزود: تشییع بی نظیر امام راحل،سند صداقت،پاکی،انقلابی و ملکوتی بودن ایشان بود.

امام جمعه بیرجند با اشاره به 14 خرداد سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) افزود: تشییع بی نظیر امام راحل،سند صداقت،پاکی،انقلابی و ملکوتی بودن ایشان بود.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خطبه های نماز جمعه بیرجند با گرامیداشت قیام 15 خرداد 1342 گفت:این قیام تاریخی، زمینه ساز انقلابی شد که امروز سینه به سینه همه مستکبران ایستاده است.

امام جمعه بیرجند گفت:امام خمینی (ره) با به دست گرفتن رهبری انقلاب،جوانان را از منجلاب بیرون آورد و آنان را به عالی ترین مرتبه کمال رساند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی افزود:سهم امام راحل از انقلاب اسلامی،شهدا و جانبازان هستند که با روح بلند خود توانست جمعی را با خودش بهشتی کند.

وی با بیان اینکه امام خمینی بنا به گفته آیت الله شهید مطهری به پروردگار،مردم،هدف و راهش ایمان داشت افزود:امام با ایمان،اتحاد و بصیرت پایه های اصلی انقلاب و را بنیان نهاد و رمز بقای آن هم مستحکم کردن این پایه هاست.

امام جمعه بیرجند با اشاره به جنگ فرهنگی و لزوم مقابله با این هجمه ها گفت:دستگاههای فرهنگی نباید نسبت به این تهدیدات بی تفاوت باشند و با تولید فکر،برای دنیا هم اندیشه فرهنگی داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی همچنین درباره آخرین وضعیت حج تمتع امسال و شایعات فضای مجازی گفت:حج تعطیل بردار نیست و مردم به دروغهای فضای مجازی در باره حج توجه نکنند و با قوت هر چه تمام در این فریضه الهی حاضر شوند. 

امام جمعه بیرجند با اشاره به شیوع گسترده بیماری وبا و کمبود دارو و غذا در یمن از مردم خواست به کمک مردم این کشور بشتابند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی ابراز امیدواری کرد مردم نوع دوست استان در جشن گلریزان هم به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد هم کمک کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.