سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

قیام 15 خرداد ، سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

قیام 15 خرداد ، سرآغاز پیروزی انقلاب اسلامی

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضای استان در مراسم گرامیداشت قیام 15 خرداد،این قیام را نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلام دانست .

حجت الاسلام نوفرستی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضای استان گفت: 15 خرداد 42 یکی از ماندگارترین روزهای انقلاب است و بدون شک یکی از ریشه های پیروزی انقلاب اسلامی ایران را می توان در این قیام جستجوکرد.

حجت الاسلام نوفرستی با گرامیداشت یاد و نام شهدای 15 خرداد افزود: امام خمینی(ره)، این روز را روز حماسه و تولد جدید اسلام و مسلمین نامید که بذر انقلاب اسلامی در آن کاشته شد.

وی گفت: امام راحل،با به ثمر رساندن نهضت بزرگ اسلامی،امت اسلام را زنده کرد و امروز آثار و برکات انقلاب اسلامی را در بیداری اسلامی ملتهای جهان اسلام می توان دید.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا افزود: دنیای سلطه و ایادی آن امروز از گسترش تفکر اسلامی در جهان به وحشت افتاده و گروههای تروریستی تکفیری را علیه بیداری اسلامی مسلح کرده است.

حجت الاسلام نوفرستی گفت:امروزسه جریان صهیونیست ،استکبارجهانی و وهابیت،با تمام توان برای مقابله با اسلام و انقلاب اسلامی به میدان آمده اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا افزود: این جریان ها همانگونه که در جنگ تحمیلی 8 ساله،جنگ 33 روزه لبنان و جنگهای غزه نتوانستند تفکر اسلامی را شکست دهند،امروز نیز در سوریه،عراق و یمن شکست خواهند خورد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی