سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

قول مساعد استاندار برای پیگیری مشکلات جانبازان - نمایش محتوای خبر

 

 

قول مساعد استاندار برای پیگیری مشکلات جانبازان

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، معتمدیان در دیدار با جانبازان بیش از ۷۰درصد استان بعد از شنیدن مشکلات و قول مساعد استاندار برای پیگیری مشکلات جانبازانخواسته‌های آنان گفت: این وظیفه ماست که تا حد امکان و تا آن جا که در حوزه اختیارات دستگاه‌های اجرایی است ، پیگیر مطالبات و خواسته‌های جانبازان باشیم.
وی افزود: بخشی از موارد عنوان شده نیاز به اصلاح قانون دارد لذا برای رفع شان با وزارت کشور و بنیاد شهید کشور مکاتبه خواهد شد و برای رفع مشکلاتی که در حوزه کاری دستگاه‌های اجرایی استان است، دستورات لازم صادر خواهد شد.
استاندار با اشاره به این که در نظام اسلامی، خدمت به مردم در اولویت کارهاست گفت:باید در این زمینه به گونه‌ای اقدام کنیم که بعد از فراغت از دوره مدیریت، لیست کار‌های انجام نشده بسیار کمتر از اقدامات صورت گرفته باشد.
بهسازی معابر و مجتمع‌های بین راهی و جایگاه‌های سوخت برای استفاده بهتر جانبازان ، افزایش توقفگاهای مختص جانبازان و معلولان در سطح شهرها، رسیدگی به خانواده جانبازان، توجه به اشتغال فرزندان جانبازان و تأمین مسکن متناسب با شرایط جسمی جانبازان از جمله خواسته‌های جانبازان حاضر در این جلسه بود.