رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

قول استاندار برای پیگیری بخش مستقل باغشهر اسلامیه و باغستان - نمایش محتوای خبر

 

 

قول استاندار برای پیگیری بخش مستقل باغشهر اسلامیه و باغستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی با حضور در بین مردم باغستان و باغشهر اسلامیه شهرستان فردوس و شنیدن مشکلات و مطالبات مردم گفت: در خصوص ایجاد بخش مستقل باغستان و باغشهر اسلامیه که از خواسته های مردم بود، قول پیگیری داد تا بر اساس قانون و کار کارشناسی، انجام شود.

معتمدیان با اشاره به ظرفیت‌های بالای باغستان افزود: ‌قول می دهیم که به کشاورزی، آب قنات بلده، تخصیص اعتبار به توسعه صنایع مرتبط به کشاورزی این منطقه توجه ویژه ای داشته باشیم.
وی گفت: اداره آب و فاضلاب روستایی ماموریت ویژه دارد تا مشکل آب این منطقه را پیگیری کند و همچنین کارگروهی در استانداری تشکیل و راه حلی برای این موضوع اندیشیده شود.

استاندار خراسان جنوبی در جمع مردم باغشهر اسلامیه از فردوس به عنوان یکی از قطب های کشاورزی استان یاد کرد و گفت: ظرفیت‌های منحصر به فردی در شهرستان فردوس وجود دارد که از آن جمله می توان به انجام ترددهای تجاری و مسافری از مسیر شهرستان فردوس اشاره کرد.
معتمدیان افزود: در سال رونق تولید یکی از اولویت‌های ما کمک به رفع مشکلات و موانع تولید کنندگان است و از ‌این رو از نزدیک مشکلات تولیدکنندگان را بررسی خواهیم کرد.
وی نیروی انسانی خراسان جنوبی را یک سرمایه بی بدیل دانست و گفت: یکی از مهم ترین دغدغه‌های ما خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم است.

استاندار خراسان جنوبی عصر امروز به شهرستان فردوس سفر کرد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا از باند امداد و نجات و مجتمع پرورش و اصلاح نژاد بز سانن بازدید کرد و پس از آن ضمن دیدار با مردم باغستان، مشکلات این منطقه را از نزدیک پیگیری کرد.
بازدید از کارخانجات نساجی و نشست استاندار با نخبگان شهرستان فردوس از دیگر برنامه های سفر استاندار با این شهرستان فردوس است.