سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

قنوت وصال - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

قنوت وصال

Loading the player...

تهیه کنندگی برنامه قنوت وصال را «غلامرضا شاهانی» بر عهده دارد.

سایر عوامل گروه تولید این برنامه نیز عبارتند از:

تصویربرداران: سید احسان حسینی، حامد یوسفی، حسین شریفی نیا، حسن اکبری، محمد عباسی شوکت آباد، غلامرضا شاهانی

صدابردار: امیر زارعی

دستیار صدا و تصویر: علیرضا براتی

تدوینگر: طاهره نوکی، فاطمه خرمدل، مطهره مشتاقی، غلامرضا شاهانی

به درستی که نماز جمعه نه تنها نشان دهنده همبستگی، انسجام و اتحاد میان مسلمانان است؛ بلکه به منزله تریبونی است تا از طریق آن نمازگزاران ضمن سفارش به تقوا و تقرب به الی الله، از آخرین اخبار و تحولات در داخل و خارج از کشور مطلع شوند. در بررسی اهمیت نماز جمعه همین بس که یکی از سوره های قرآن مجید به نام جمعه و در حقیقت در بیان فضیلت نماز جمعه برقلب نبی مکرم اسلام (ص) نازل گردید و از مردم خواسته شد در روز جمعه از هرکاری دست کشیده و شتابان به سمت میعادگاه های نماز جمعه حرکت کنند.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی به منظور ترغیب و تشویق عموم مردم به شرکت در مراسم عبادی سیاسی «نماز جمعه» و اطلاع آنان از اهم خطبه های نماز،  ویژه برنامه ای با عنوان «قنوت وصال» را تدارک دیده است.

«قنوت وصال» با ضبط و پخش خطبه های نماز جمعه مرکز استان (شهرستان بیرجند)، تلاش می کند مردم را به حضور در این اجتماع عظیم و برگزاری هر چه باشکوهتر آن تشویق نموده و به تبیین مهم مسائل سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، مذهبی و اجتماعی روز استان و جامعه که از زبان امام جمعه بیان می شود، بپردازد.

شما هم استانی های عزیز می توانید ویژه برنامه «قنوت وصال» را هر جمعه راس ساعت 20:30 ، به مدت 35 دقیقه، از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) بیننده باشید.

سال تولید: 1396