سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

قند و عسل - نمایش محتوای صدا

 

 

قند و عسل

 

تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی برنامه «قند و عسل» را « فاطمه حسینی فر» برعهده دارد.

گویندگان برنامه «فرشته بهمن زاده»و «احمد حسینی مقدم» هستند.

بازیگران نمایش عبارتند از: «فرشته بهمن زاده، هادی رحیمی، سید مرتضی حسینی، محمد وفایی فرد، مهدی مهدی حقگو، ملیحه محمدی، سید مرتضی حسینی، محمد یاسین نینوایی».

نوازنده برنامه «محمد کاراژیان» و صدابردار آن «سعیده اقبالی» است.

 

شادی و نشاط ماده اصلی تغيير، تحول و تکامل انسان است. وقتی به يک جامعه نشاط تزريق می شود، در پی آن فعاليت های روزمره با رويكردهاي مختلف اجتماعي،‌ با رونقی دو چندان پی گرفته شده، بخش قابل توجهی از بروز آسیب های نسل جوان بويژه گرايش به انحرافات کاسته می شود. به اين ترتيب جامعه با نشاط جامعه ای است که در بستر شادی و نشاط در اجتماع، استعدادهای افراد آن در زمينه های مختلف شکوفا گرديده و رفاه و امنيت را برای آحاد آن جامعه به ارمغان آورد.

شايد فراهم كردن زمينه هاي شادي و نشاط از طريق رسانه به سبب همه جايي و فراگير بودن براي دستيابي به اين مهم و تعميق سرمايه اجتماعي از اين طريق بهترين راه باشد. در اين راستا، «طنز» از دير باز يکي از مهم‌ترين و بانفوذترين قالب‌هاي «بيان» هنري در اين زمينه به حساب آمده است.

در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی، اقدام به تولید ویژه برنامه ای طنز با عنوان «قند و عسل» نموده است.

مدت زمان برنامه «قند و عسل» 25 دقیقه است و تعداد 12 برنامه تا پایان سال جاری تولید و پخش خواهد شد.

برنامه دارای دو نفر مجری گوینده است که با بیان جملات شاد، امید آفرین و طنز، فضایی مفرح را ایجاد می کنند.

در هر برنامه تعداد 4 بخش نمایشی طنز تولید و پخش می شود که عموماً دارای محتوای اجتماعی و فرهنگی و با رویکرد انتقادی و طنز هستند.

از موسیقی شاد و ریتمیک نیز در فواصل برنامه استفاده می شود.

زمان پخش برنامه «قند و عسل» متغیر بوده و عموما در مناسبت های عید و شادی از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود.

سال تولید: 1396