سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

قند و عسل - نمایش محتوای صدا

 

 

قند و عسل

Loading the player...
قند و عسل

شادی یک احساس درونی است که همراه با نشاط، خنده، لذت، امید، احساس رضایت و خوشبینی به صورت گذرا، حسی و بلند مدت در فرد به وجود می آید. انسان موجودی شادی خواه و لذت طلب است و تمام شورها، شوق ها و لذایذ زندگی منتظر کسانی است که با تلاش و تفکر و مقاومت، خود را به آن می‌رسانند.

با توجه به نقش شادی در سلامت روانی جامعه، یكی از اهداف، مأموریت‌ها و وظایف رسانه ایجاد فضایی شاد، مفرح، آرامش ‌بخش و امیدآفرین تعریف شده تا با توجه به نیازهای اقشار مختلف جامعه در حوزه سرگرمی و تولید برنامه طنز فاخر، زمینه برای شادی و نشاط مردم و درنهایت داشتن جامعه ای سالم فراهم گردد. در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی، اقدام به تولید ویژه برنامه ای طنز با عنوان «قند و عسل» نموده است.

مدت زمان برنامه «قند و عسل» 25 دقیقه است و تعداد 12 برنامه تا پایان سال جاری تولید و پخش خواهد شد.

برنامه دارای دو نفر مجری گوینده است که با بیان جملات شاد، امید آفرین و طنز، فضایی مفرح را ایجاد می کنند.

در هر برنامه تعداد 4 بخش نمایشی طنز تولید و پخش می شود که عموماً دارای محتوای اجتماعی و فرهنگی و با رویکرد انتقادی و طنز هستند.

از موسیقی شاد و ریتمیک نیز در فواصل برنامه استفاده می شود.

زمان پخش برنامه «قند و عسل» متغیر بوده و عموما در مناسبت های عید و شادی از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی برنامه «قند و عسل» را « فاطمه حسینی فر» برعهده دارد.

گویندگان برنامه «فرشته بهمن زاده»و «احمد حسینی مقدم» هستند.

بازیگران نمایش عبارتند از: «فرشته بهمن زاده، مهدی حقگو، سید مرتضی حسینی، محمد وفایی فرد، مهدی عباس زاده، فرنود فولادی، فاطمه حسینی فر، علی رحیمی، احمد حسینی مقدم، فردین مقدوری».

نوازنده برنامه «محمد رمضان زاده، غفور محمد زاده، مهدی آفرین» و صدابردار آن «هانیه پیرامی و سارا مختاری » است.