سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

قند و عسل - نمایش محتوای صدا

 

 

قند و عسل

Loading the player...
قند و عسل

با توجه به نقش شادی در سلامت روانی جامعه، یكی از اهداف، مأموریت‌ها و وظایف رسانه ایجاد فضایی شاد، مفرح، آرامش ‌بخش و امیدآفرین تعریف شده تا با توجه به نیازهای اقشار مختلف جامعه در حوزه سرگرمی و تولید برنامه طنز فاخر، زمینه برای شادی و نشاط مردم و درنهایت داشتن جامعه ای سالم فراهم گردد.

در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی، اقدام به تولید ویژه برنامه ای طنز با عنوان «قند و عسل» نموده تا لحظاتی شاد و مفرح برای مخاطبین خود فراهم آورد. مدت زمان این برنامه 25 دقیقه است و به صورت ضبطی تولید می شود.

برنامه دارای دو نفر مجری گوینده است که با بیان جملات شاد، امید آفرین و طنز، فضایی مفرح را ایجاد می کنند. در هر برنامه تعداد 4 بخش نمایشی طنز تولید و پخش می گردد که عموماً دارای محتوای اجتماعی و فرهنگی با رویکرد انتقادی و طنز هستند. از موسیقی شاد و ریتمیک نیز در فواصل برنامه استفاده می شود.

تعداد 12 برنامه تا پایان سال جاری تولید و عموما در مناسبت های عید و شادی از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی برنامه «قند و عسل» را « فاطمه حسینی فر» برعهده دارد.

گویندگان برنامه «سید مرتضی حسینی»و «الهام خزائلی» هستند.

بازیگران نمایش عبارتند از: «فرشته بهمن زاده، مهدی حقگو، زهرا کاوسی، سید مرتضی حسینی، محمد وفایی فرد، مهدی عباس زاده، فرنود فولادی، فاطمه حسینی فر، علی رحیمی، احمد حسینی مقدم» .

نوازنده «محمد رمضان زاده، غفور محمد زاده، مهدی آفرین» و صدابردار « هانیه پیرامی، سارا مختاری، ام البنین عنایتی، محمدحسین برهانی» است.