سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

قدس 97/ سردار نقدی: ایران اسلامی هیچ ترسی از دشمنان ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

قدس 97/ سردار نقدی: ایران اسلامی هیچ ترسی از دشمنان ندارد

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب، هیچ واهمه ای از دشمنان ندارد

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب، هیچ واهمه ای از دشمنان ندارد.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم راهپیمایی روز قدس در بیرجند با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی افزود: ایران اسلامی امروز تنها کشوری است که در مقابل ظلم و استکبار جهانی ایستاده است و مقاومت می کند.
سردار نقدی گفت: 50 درصد هزینه های جنگی دنیا مربوط به آمریکاست و این دولت در 10 کشور دنیا پایگاه نظامی دارد اما حضور ایران در سوریه که با اجازه خود این کشور است برای آمریکا سنگین و ناخوشایند است.
وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص قدس افزود: ما تا 25 سال آینده اثری از اسرائیل در منطقه نخواهیم دید و به زودی نماز جمعه در قدس اقامه می شود.
سردار نقدی گفت: با گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان شاهد جنایات و توطئه های مختلف آمریکا برای کشورمان هستیم ولی ایران اسلامی با سربلندی همواره به راه خود ادامه می دهد.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: خروج از برجام نمونه بارز دیگری از بدعهدی ها و توطئه های آمریکا علیه ایران است.
در پایان سخنان سردار نقدی قطعنامه ای در 9 بند قرائت شد که در آن با اعلام انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین، اقدامات این رژیم منحوس در فلسطین اشغالی محکوم و از همه مسلمانان خواسته شد با حفظ وحدت بیش از پیش برای آزادی فلسطین و قدس بکوشند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی