جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

قدردانی گروهها و شخصیت ها از حضور گسترده ، هوشمندانه و دشمن شکن مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی گروهها و شخصیت ها از حضور گسترده ، هوشمندانه و دشمن شکن مردم

alt

گروهها و شخصیت ها در بیانیه های جداگانه از حضور گسترده ، هوشمندانه و دشمن شکن ملت غیور و ولایتمدار ایران اسلامی در خلق حماسه سیاسی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرو  روستا قدردانی کردند .

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند در بیانیه ای ضمن تبریک خلق حماسه ی بزرگ و جاودان به رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی و همه دلسوزان نظام، از حضور گسترده و وحدت آفرین ملت بزرگ ایران در جای جای میهن اسلامی بعنوان برندگان واقعی انتخابات به ویژه از حضور پرشکوه و امیدوار کننده ی مردم فهیم و انقلابی خراسان جنوبی قدردانی کرد.

در بیانیه استاندار هم امده است ؛ آفرين بر مردمي كه با آگاهي و هوشياري با حضور پرشور و شعور در انتخابات ، پاسخ قاطع و محكمي به همه ياوه گويان و فتنه گران داده و استيصال و خشم استكبار را به ارمغان آوردند.

اميد است با همدلي، اتحاد و با پیروی از سرچشمه معرفت، رهبر معظم انقلاب اسلامي، به يمن اين حماسه بزرگ سياسي،حماسه اقتصادي نيز ارمغان و ره آورد ديگر اين حضور باشد.

در بیانیه دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان  هم آمده درود و سلام خدا بر ملت عزیز ، هوشمند و مقتدری که در عرصه های سرنوشت ساز انقلاب اسلامی با شکوه حضور یافته و میثاق مجدد با آرمانهای امام و شهدا را تحت ولایت ولی امر مسلیمن جهان حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی به منصه ظهور گذاشته و با پیامی پرصلابت تر و رساتر ازهمیشه در  لبیک به مقتدای خویش به دشمنان در حال موت خود فریاد برآورد .

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی