جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

قدردانی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، در پیام آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در  استانقدردانی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس آمده است:

مردم شریف و بزرگوار استان مومن خیز و انقلابی خراسان جنوبی، سلام و درود خدا بر شما باد که در روز بیست و پنجم ماه مبارک رمضان، دعوت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(حفظه الله) را اجابت فرمودید و با زبان روزه حضوری گرم و شورآفرین را در راهپیمایی روز جهانی قدس خلق نمودید و بار دیگر، عزت و سربلندی انقلاب اسلامی ایران و مسلمانان بیدار جهان را فریاد برآوردید و قدرت و شکوه ملتی را به جهان نشان دادید که به تعبیر امام بزرگوارمان که فرمودند:" من با جرأت مدعى هستم که ملت ایران و توده میلیونى آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله- صلى الله علیه و آله- و کوفه و عراق در عهد امیرالمؤمنین و حسین بن على- صلوات الله و سلامه علیهما- مى باشند." آری، در طی این چهل سال گذشته با پیشتیبانی مردم از ولایت فقیه و حضور در صحنه دامنه تفکر انقلاب اسلامی علاوه بر بیداری ملت های مسلمان نیز جوانان اروپایی و آمریکایی را مجذوب خود ساخته است. امروز در گوشه – گوشه‌ی دنیا شاهد فریادهای حمایت از فلسطین، یمن، سوریه و مظلومین و مستضعفین عالم هستیم.

البته مردم ما و مسلمانان باید بدانند نقشه‌ها و فتنه‌های بعدی این دشمن ناکام مانده‌ در مقابل انقلاب اسلامی چیست؟ باید بیدار باشیم: «العالم بزمانه لا تهجم علیه اللّوابس». اگر توطئه های دشمن نظیر طرح "معامله قرن، دامن زدن به اختلافات مذهبی و سیاسی و همچنین حقوق بشر آمریکایی-اسرائیلی" را شناختیم، هیچ‌گاه غافلگیر دسیسه‌های آنان نخواهیم شد و در صورتی‌که غفلت کردیم، غارت خواهیم شد. امروز بحمدالله در میان مردم ما، جوانان مومن و انقلابی در میدان‌های مختلف سیاسی، علمی، فرهنگی و اقتصادی پیشرفت های قابل ملاحظه‌ایی کرده اند و آگاهانه در صحنه‌های جهاد حضور دارند.

اینجانب ضمن عرض تبریک به جهت این حضور پرشکوه، از حضور دشمن‌شکن شما مردم ولایتمدار استان و مهمان این مراسم برادر گرامی حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی(دامت توفیقاته) ریاست محترم قوه قضائیه و نماینده معزز مردم شریف استان خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری و همچنین تمامی دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی و اجرای این راهپیمایی بزرگ اعم از نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی، مسئولان دستگاه های اجرایی، صدا و سیما و اصحاب رسانه ابراز نموده تشکر و قدردانی می کنم.

امید است تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان و در پیروی از فرمایشات معظم له تا رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید بوده و مشمول ادعیه‌ی زاکیه‌ی حضرت بقیةاللَّه (ارواحنافداه) شویم.