رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

قدردانی قائم مقام نمانیده ی ولی فقیه در استان استاندار ، امامان جمعه و مسئولان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی قائم مقام نمانیده ی ولی فقیه در استان استاندار ، امامان جمعه و مسئولان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن

قائم مقام نمانیده ی ولی فقیه در استان ، استاندار ، امامان جمعه و مسئولان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در پیامهای جداگانه از حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند .

در این پیام آمده است: مردم سرافراز، متدین و ولایت مدار استان خراسان جنوبی، حماسه ای که در سی و ششمین سالگرد انقلاب عظیم اسلامی آفریدید، اوج همت و هوشیاری و بصیرت یک ملت آزاد - مستقل - زنده و حاضر در صحنه را در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشت.

در بخشی از پیام استاندار هم آمده است؛ حضور باشكوه و با صلابت شما مردم باغيرت ايران اسلامي در سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، نشانه بيداري، پايداري و ايستادگي براي صيانت از آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و وفاداري و تبعيت محض از مقام ولايت است .

تهنیت باد بر شما مردان و زنان متعهد خراسان جنوبی که در یوم ا... 22 بهمن در حماسه ای دیگر همگام با  سایر هموطنان ، خاطره سالهای ایثار و مبارزه در راه استقلال و رهایی را در ذهن ها زنده کردید .

آفرین برشما که در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آرمانهای بزرگ بت شکن قرن ، خمینی ، روح خدا را پاس داشتید و بر پیروی از فرزند خلف وصالح اش رهبر معظم انقلاب و شهیدان گلگون کفن ایران اسلامی تأکید کردید .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی