رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸

قدردانی ائمه جمعه استان از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی ائمه جمعه استان از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

ائمه جمعه استان از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کردند.

ائمه جمعه استان از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی و اعلام کردند مردم ایران اسلامی همیشه پشتیبان مظلومان جهان اند و از هر نوع ظلم بیزاری می جویند.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم، امام جمعه طبس با قدردانی از مردم روزه دار این شهرستان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین گفت: مردم با حضور خود علاوه بر اینکه اعلام کردند با هر گونه ظلم در جهان مخالف اند و با آن مقابله می کنند نشان دادند پشتوانه بزرگی برای اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین راه حل اساسی و ریشه درمان در فلسطین را فقط از بین بردن رژیم اشغالگر دانست و گفت: دولت های اسلامی باید به میدان بیایند و به وظیفه خود در قبال مردم مظلوم فلسطین و غزه عمل کنند.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه گفت: پیام حضور مردم در راهپیمایی امروز حمایت از مردم مظلوم جهان و خصوصا مردم مظلوم فلسطین بود و با حضور خود به دشمنان نشان دادند که همواره حامی مظلومان هستند.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان گفت: روز قدس نشان‌دهنده اين است كه ما امت اسلامي در هيچ كجاي جهان زير بار ظلم و استبداد نخواهیم رفت حتي اگر اين ظلم از پشتيباني بزرگ‌ترين و قدرتمندترين دولت‌هاي عالم برخوردار باشد.

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه نهبندان گفت: دفاع از مردم فلسطین دفاع از خود است و بايد امکانات دنیای اسلام برای آزادی سازی قدس استفاده شود.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه با پوشالی و پوچ خواندن ادعاهای حقوق بشری آمریکایی تاکید کرد: جنایاتی نظیر حمله به هواپیمای مسافربری ایران و جنایاتی از این دست در اقصی نقاط جهان ماهیت استکباری آمریکا را بر همگان واضح ساخته است.

حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه حاجی آباد با اشاره به اینکه کار صهیونیست‌ها تحریف حقایق و واقعیت‌ها است گفت: اگر می‌خواهیم با صهیونیست‌ها مقابله کنیم باید جنایات آن‌ها افشا شود تا دنیا بفهمد آن‌ها در حمله به لبنان و غزه چه جنایت‌ها کرده‌‌اند و امروز در عراق و سوریه و یمن چه ظلم‌ها می‌کنند.

حجت الاسلام غلامی امام جمعه موقت فردوس افزود: تاریخ صهیونیست و اسرائیل چیزی جر سیاهی و بی بند و باری و فساد نیست و همیشه و همه جا پشت همه جریان های ظلم و ستیز وجود داشته است.

حجت الاسلام شاه بیکی امام جمعه خوسف حضور پرشور مردم در روز جهانی قدس را جهاد اکبر عنوان کرد و گفت: همه مردم  به پیام تاریخی امام راحل لبیک گفتند و نشان دادند از مردم مظلوم فلسطین حمایت و در مقابل ظلم و استکبار قیام می کنند.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه از استاندار جدید خراسان جنوبی خواست تا مساله اقتصاد مقاومتی را در استان به شدت پیگیری و در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف فرمانداری این شهرستان اقدام کند.

امامان جمعه اسفدن، دیهوک، ارسک و عشق آباد با اشاره به 12 تیر ماه سالروز حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران گفتند: این جنایت ثابت می کند که آمریکا وحشی ترین کشور دنیاست با این حال بعضی ها می خواهند این مستکبر عالم را بزرگ کنند و از او یک دوست بسازند.

امام جمعه موقت آیسک و ائمه جمعه زهان، اسلامیه و خضری دشت بیاض روز قدس را روز عظمت دنیای اسلام دانستند و گفتند: در راهپیمایی امروز بار دگر مردم با اتحاد و وحدت خود نشان دادند که همیشه حامی مردم مظلوم فلسطین خواهند بود.

امامان جمعه مود، آرین شهر، درح و نیمبلوک به 14 تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها اشاره کردند و از مسئولان خواستند با حمایت بیشتر در زیباسازی و توسعه شهرها و روستاها پیش قدم باشند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی